به مناسبت روز جهانی قدس:

بسیج دانشجویی دانشگاه زابل بیانیه صادر کرد

به مناسبت روز جهانی قدس بسیج دانشجویی دانشگاه زابل بیانیه صادر کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجوییبه مناسبت روز جهانی قدس بسیج  دانشجویی دانشگاه زابل بیانیه ایی به شرح ذیل صادر کرد: 

بسم الله الرحمن الرحیم
 
یَا أَیُّهَا الَّذِینَ‌ آمَنُوا لاَ تَتَّخِذُوا الْیَهُودَ وَالنَّصَارَى‌ أَوْلِیَاءَ بَعْضُهُمْ‌ أَوْلِیَاءُ بَعْضٍ‌ وَمَنْ‌ یَتَوَلَّهُمْ‌ مِنْکُمْ‌ فَإِنَّهُ‌ مِنْهُمْ‌ إِنَ‌ اللَّهَ‌ لاَیَهْدِی‌ الْقَوْمَ‌ الظَّالِمِینَ‌
((ای کسانی که ایمان آورده‌اید! یهود و نصاری را ولّی (و دوست و تکیه‌گاه خود،) انتخاب نکنید! آنها اولیای یکدیگرند؛ و کسانی که از شما با آنان دوستی کنند، از آنها هستند؛ خداوند، جمعیّت ستمکار را هدایت نمی‌کند.  
                                  مائده آیه 51))
 
روز قدس ، روز نابودی و زوال قطعی رژیم کودک کشی است که چهره اش بر همگان آشکار شده است که بیزاری مردمان جهان از رژیم غاصب صهیونیستی روز به روز بیشتر می شود.
 
روز قدس روز فریاد مظلومان جهان است. روزی است که همگان،فریاد خود را  مقابل رژیم های مستکبر آمریکا و اسرائیل و نوچه های آنها همچون آل سعود سر میدهند و روز به روز به سمت نابودی این رژیم های مستکبر قدم بر میدارند.
 
هر مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل و آل سعود مطابق نص صریح قرآن بیزاری از طاغوت است و آنها را به زوال خود نزدیکتر می کند.
 
رویای صهونیست ها که روزی تسلط بر نیل تا فرات بود امروز تبدیل به ناامیدی شده است و به امید خدا و با رهبری مقام معظم رهبری حضرت آیت الله امام خامنه ای کمتر از 20 و اندی سال تا نابودی این رژیم کودک کش و جنایتکار از درون خودش قطعی خواهد بود.
 
امروز اما مستکبرین درصدد ایجاد معامله قرن هستند، اما به گفته مقام معظم رهبری فلسطین در نهایت آزاد خواهد شد  و مبارزه ی امت اسلامی برای نجات فلسطین به نتیجه خواهد رسید.
 
بسیج دانشجویی دانشگاه زابل ضمن گرامیداشت این روز بزرگ و یادگار گرانقدر امام خمینی از همه مردم در سرتاسر استان سیستان و بلوچستان به جهت برگزاری راهپیمایی پرشور دعوت به عمل می آورد چرا که مقاومت و مبارزه تنها راه نجات امت های اسلامی  است.
 
والسلام علی والتبع الهدی

کلیدواژه ها


بیانیه بیت المقدس بسیج

ارسال نظر


captcha