حضور دانشجویان بسیجی شهرستان میناب در راهپیمایی روز قدس

پاسخ قاطع و دندان شکن دانشجویان بسیجی شهرستان میناب به معامله قرن

حضور پرشور دانشجویان بسیجی در راهپیمایی روز قدس


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /حضور دانشجویان بسیجی در راهپیمایی روز قدس پاسخ دندان شکنی به استکبار جهانی داشت.

مدیر دفتر بسیج دانشجویی شهرستان میناب گفت: حضور اقشار مختلف مردم و بویژه دانشجویان در راهپیمایی ها سبب خنثی شدن نقشه های شوم دشمنان خواهد شد . دانشجویان بسیجی دانشگاههای شهرستان میناب همراه با اقشار مختلف مردم در راهپیمایی روز قدس حضور بهم رساندند و با شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل حمایت قاطع خود را از ملت فلسطین اعلام نمودند.
محمد قنبری در حاشیه راهپیمایی روز قدس اظهار داشت: حضور آحاد مردم در راهپیمایی های مختلف همواره حاوی پیام های خاصی می باشد که در راهپیمایی روز قدس امسال نقشه های شوم آمریکا و استکبار جهانی در خصوص اجرای بزرگترین معامله قرن را بر ملا و خنثی نمودند .راهپیمایی روز قدس " نه" به بزرگترین معامله قرن و ارسال کننده پیام وحدت و برادری برای امت اسلام و مردم مظلوم فلسطین بود.
مدیر دفتر بسیج دانشجویی میناب گفت حضور مردم با بصیرت و فهیم مینابی در راهپیمایی روز قدس در حمایت از مردم مظلوم فلسطین با وجود هوای گرم همچون چهار دهه گذشته پرشور و با اقتدار برگزار گردید .
در پایان قنبری گفت شعار محوری روز جهانی قدس امسال " روز جهانی قدس ،شکست معامله قرن،تثبیت آرمان فلسطین" بود.
 
 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار