فرمانده سپاه استان سمنان:

مهم ترین رسالت بسیج دانشجویی ورود به حوزه علمی و مطالبه گری است

سرهنگ دامغانی گفت: ورود به حوزه های علمی و مطالبه گری در سطوح مختلف از مهم‌ترین رسالت‌های بسیج دانشجویی است که باید بیش از پیش بدان پرداخته شود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / سرهنگ حمید دامغانی فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان در نشست هم اندیشی مسئولین بسیج دانشجویی استان سمنان که در سالن جلسات شهید بسطامی سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان برگزار شد با بیان اینکه از ظرفیت بسیج دانشجویی استفاده نشده است گفت: در مجموعه سپاه نیز از ظرفیت های این قشر استفاده نشده است.
وی با اشاره به تشکیل شورای اندیشه ورز در ناحیه بسیج دانشجویی افزود: در شورای اندیشه ورز باید از تمام تخصص ها استفاده شود و این شورا باید منتج به راهکارهایی شود که در صحنه ی عمل خود را نشان دهد.
فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان بسیج دانشجویی را یکی از مهم‌ترین و تاثیرگذار‌ترین اقشار بسیج دانست و افزود: بسیج دانشجویی مغز متفکر و هوشمند مجموعه بسیج است.
وی همچنین خواستار تقویت فعالیت‌های اثر بخش و تاثیر گذار در حوزه رسانه و فضای مجازی شد و تصریح کرد: بسیج دانشجویی در همه زمینه‌ها باید هوشمندانه رصد نموده و انقلابی عمل نماید.
سرهنگ دامغانی با بیان اینکه فعالیت های بسیار خوبی توسط دانشجویان در ناحیه بسیج دانشجویی انجام می گیرد تصریح کرد: اگر برنامه ریزی دانشجویان در انجام کار ها معطوف به هدف باشد اثر بخشی بالاتری دارد.
فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان با بیان اینکه بسیج دانشجویی باید در عرصه های مختلف ورود پیدا کند گفت: فعالیت در زمینه‌های علمی و همچنین مطالبه گری در سطوح مختلف نیز یکی از مهم‌ترین رسالت‌های بسیج دانشجویی است که باید بیش از پیش بدان پرداخته شود.
وی با بیان اینکه دانشجویان باید هوشمند عمل کنند گفت: افزایش نگاه مثبت دانشجویان به بسیج دانشجویی و همچنین جذب حداکثری یکی از مواردی است که باید در دستور کار بسیج دانشجویی قرار گیرد.
محمد امین بخشیان مسئول بسیج دانشجویی استان سمنان نیز در این جلسه گفت: در قالب 10 حوزه بسیج دانشجویی در دانشگاه های این استان دارای پایگاه فعال هستیم.
وی مهم ترین برنامه های انجام گرفته در بازه 6 ماهه گذشته را برگزاری سفر معنوی راهیان نور دانشجویی و همچنین نقش آفرینی چشمگیر بسیج دانشجویی استان در امداد و کمک رسانی به مناطق سیل زده عنوان کرد.

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار