نشست هم اندیشی مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه های استان سمنان برگزار شد.

نشست هم اندیشی مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه های استان سمنان با حضور دکتر خادمی و دکتر علی پور معاونین هماهنگ کننده و راهبردی سازمان بسیج دانشجویی کشور، سرهنگ دامغانی فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / نشست هم اندیشی مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه های استان سمنان با حضور دکتر خادمی و دکتر علی پور معاونین هماهنگ کننده و راهبردی سازمان بسیج دانشجویی کشور، سرهنگ دامغانی فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان برگزار شد.

در این نشست که در سالن همایش های شهید بسطامی سپاه استان سمنان برگزار شد ، بخشیان مسئول و جمعی از کارکنان بسیج دانشجویی استان نیز حضور داشتند.

در ابتدای این دیدار جمعی از مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه های استان به بیان نقطه نظرات و دیدگاه های خود پیرامون عملکرد بسیج دانشجویی استان ، سازمان بسیج دانشجویی کشور ، تعاملات بین بسیج دانشجویی استان و سپاه استان سمنان و همچنین موضوعات گوناگون دیگر پرداختند.

در بخش دیگر این دیدار سرهنگ دامغانی فرمانده سپاه استان سمنان به توجه به سوالات و مسائل مطرح شده به بیان نقطه نظرات خود پرداخته و افزایش همگرایی مجموعه سپاه استان سمنان و همچنین بسیج دانشجویی استان را خواستار شد.

در بخش دیگر این دیدار دکتر علی پور معاون راهبردی سازمان بسیج دانشجویی کشور با توجه به طرح تحول و اعتلای سازمان بسیج دانشجویی به تشریح اقدامات لازم در این زمینه پرداخته و همچنین با توجه به انتشار بیانیه گام دوم انقلاب از جانب رهبر انقلاب ، طرح تحول سازمان بسیج دانشجویی را در راستا و همسو با این بیانیه عنوان نمود.

در انتهای این دیدار نیز مراسم افطاری صمیمانه برگزار شد.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار