بیانیه دانشجویی دانشگاه آزاد مبارکه ومجلسی به مناسبت روز قدس/امسال شکوه و عظمت روز قدس بیشتر از سال های گذشته باید مورد توجه باشد


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی اصفهان، بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه-مجلسی در آستانه روز جهانی قدس، با صدور بیانیه‌ای امت اسلامی ایران را دعوت به حضور در این رویداد بین‌المللی نمود. (۱۳۹۸/۰۳/۰۶)

شرح بیانیه به شرح زیر می باشد:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
جمعه پایانی ماه مبارک رمضان ، که توسط بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ، حضرت امام خمینی (ره) روز جهانی قدس نام گرفته است ، درحقیقت پایگاه و دژی مستحکم در برابر ظلم پایان نایافتنی مستکبران جهان به رهبری آمریکای جنایتکار و رژیم کودک کش صهیونیستی است.
▫️روز قدس روز بیدار کردن جهانیان است تا چشمانشان را باز کنند و کودکان آواره‌ای را ببینند که صورت‌هایشان از خون پدران و مادرانشان سرخ شده است.
▫️امام(ره) این روز را روز مقابله مستضعفین در برابر مستکبرین خواندند و اعلام داشتند باید در این روز تمام ملت‌ها قیام کنند، و این جرثومه‌های فساد را به زباله‌دان‌ها بریزند.
▫️رژیم اشغالگر قدس همواره با ارتکاب جنایات ضد بشری به اهداف توسعه طلبانه خود پرداخته و مردم مظلوم فلسطین را از حقوق ابتدایی محروم کرده و به رغم مبارزات آزادیخواهانه مردم فلسطین و محکومیت های متعدد از سوی مدافعین حقوق بشر و سازمان های بین المللی، با همکاری دولت ایالات متحده و امروز با حمایت دولت های خیانتکار عربی به اقدامات سبوعانه خود ادامه داده است. بدون تردید مقاومت فلسطین و گروه های مقاومت روزی که وعده حق الهی است به پیروزی خواهد رسید.
▫️امسال شکوه و عظمت روز قدس بیشتر از سال های گذشته باید مورد توجه باشد ، علی الخصوص که دولت ایالات متحده چندیست با اتخاذ تصمیم نابخردانه خود مبنی بر تغییر مکان سفارت آمریکا از تل آویو به بیت المقدس، موج جدیدی از تنش ها و اعتراضات را در خاورمیانه و مجامع بین المللی برانگیخته است.
▫️هرچند روز قدس در ایامی تنها فلسطین را برای ما تداعی می‌کرد، اما اکنون و در این زمان روز قدس روز حمایت از مردم مظلوم فلسطین، یمن، سوریه، عراق، بحرین و افغانستان و هر کشوری است که کودکان و زنان و مردانش در پی زیاده‌خواهی‌ها و خودخواهی کشورهای شرور و ستمگر منطقه و جهان قرار گرفته است ، می باشد.
▫️بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه-مجلسی با محکوم کردن اقدامات جنگ طلبانه و جنایتکارانه دولت‌های ظالم منطقه و جهان از تمام مردان و زنان آگاه ایرانی می‌خواهد با هر خط مشی سیاسی، در این روز در کنار یکدیگر و با وحدت و همبستگی خود به دادخواهی مظلومان جهان فریاد برآرند و با محکوم کردن اقدامات خصمانه و وحشیانه آن ها خصوصا امروز در مورد جنایت های عربستان در قبال مردم مظلوم یمن، جامعه جهانی و سازمان‌های بین المللی را برای نجات کودکان یمنی، به همراهی و مقابله علیه ظالمان و ناقضین حقوق بشر فرابخواند.

ارسال نظر


captcha
ویژه ها
آخرین اخبار