جانشین خواهر دانشگاه پیام نور رستم:

اتحاد و مقاومت جوانان و نیروهای مردمی اصلی ترین عامل پیروزی در خرمشهر بود

جانشین خواهر دانشگاه پیام نور رستم گفت: معنویت در جبهه ها حرف اول را میزد چرا که با دست خالی، و با آن همه ابزار و مهمات و تجهیزات دشمن و با وجود خیانت خائنان از داخل، پیروز ی امری غیرممکن بود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / الهه محمدی پور جانشین خواهر دانشگاه پیام نور رستم در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص عامل پیروزی و شکست دشمن در عملیات بیت المقدس گفت: ایمان و اتحاد و مقاومت جوانان و نیروهای مردمی اصلی ترین عامل پیروزی بود وگرنه از لحاظ استراتژیک و مهندسی نظامی، شکست این عملیات حتمی بود.

وی با اشاره به نقش معنویت در آزادسازی خرمشهر بیان داشت: معنویت در جبهه ها حرف اول را میزد چرا که با دست خالی، و با آن همه ابزار و مهمات و تجهیزات دشمن و با وجود خیانت خائنان از داخل، پیروز ی امری غیرممکن بود.

جانشین خواهر دانشگاه پیام نور رستم در مقایسه  آزادسازی خرمشهر با برجام اظهار داشت: البته که برجام و ... را می‌شود با همین خرمشهر مقایسه کرد ما اگر اتکا به قدرت اراده و ایمان و توان ملی خودمان داشته باشیم چرا دل به کدخدا ببندیم و بخواهیم که کدخدا پشت ما باشد؟حال آنکه یدالله فوق ایدیهم

محمدی پور در خصوص این سخن رهبری که فرمودند خرمشهرها در پیش داریم گفت: حضرت آقا همیشه در هر فرصتی می‌خواهند یک راهکار بدهند اشاره کنند و غیرمستقیم به ما بفهمانند اما اینکه ما دیر می‌گیریم، که خودش مایه شرمندگی هست همیشه این مثل به ذهن می‌آید که آنچه پیر در خشت خام می بیند... همین جمله «خرمشهرها در پیش داریم...» این را دقیقا سوم خرداد 95 فرمودند و ما امسال 98 داریم تا حدودی آن هم نه کامل با این اوضاع پیش آمده درک می کنیم.

وی در پایان گفت: ما خرمشهرهای پیش رو را در همه عرصه ها در جنگ نرم، اقتصاد مقاومتی، علمی، سیاسی و اجتماعی، سبک زندگی اسلامی میبینیم البته هیچ یک از این‌ها مگر با اتکا و ایمان به خدا و اتحاد و همدلی مردم حاصل نمی‌شود.

ارسال نظر


captcha