مسئول فضای مجازی بسیج دانشجویی لامرد:

همچنان باید متحد بمانیم تا بتوانیم از خرمشهرهای پیش رو دفاع کنیم

مسئول فضای مجازی بسیج دانشجویی لامرد گفت: بی شک معنویت در راسخ ساختن مردان بی ادعا در مقابله با دشمن متجاوز یکی از عوامل مهم این پیروزی بوده است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / میلاد نیک منش مسئول فضای مجازی دفتر بسیج دانشجویی لامرد در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص عامل پیروزی و شکست دشمن در عملیات بیت المقدس گفت: فرماندهی مقتدرانه شهید علی صیاد شیرازی همراه با اعزام اساتید دانشگاه فرماندهی و ستاد به منطقه، طرح‌ریزی عملیات و استفاده از تجارب آن‌ها، همکاری بیشتر ارتش و سپاه در جنگ خرمشهر و همچنین مقاومت و وحدت نیروهای بسیج مردمی از عوامل آزادسازی خرمشهر بود.

وی با اشاره به نقش معنویت در آزادسازی خرمشهر بیان داشت: بی شک معنویت در راسخ ساختن مردان بی ادعا در مقابله با دشمن متجاوز یکی از عوامل مهم این پیروزی بوده است.


مسئول فضای مجازی دفتر بسیج دانشجویی لامرد در خصوص تاثیر مقاومت های مردمی در آزادسازی خرمشهر اظهار داشت: مقاومت های مردمی در اراده بخشیدن به رزمنده ها و نترس نشان دادن ملت ایران در مقابله با نیروی متجاوز ظالم و نشان دادن قدرت برتر اجتماعی و نظامی به دشمنان نقش بسزایی داشت.

نیک منش در خصوص این سخن رهبری که فرمودند خرمشهرها در پیش داریم گفت: این سخن رهبری این را می‌رساند که همچنان باید متحد بمانیم تا بتوانیم از خرمشهرهای پیش رو دفاع کنیم خرمشهرهای پیش رو را می‌توان در اقتصاد کشور فرهنگ اسلامی در حال افول کشور و... دید.

 

ارسال نظر


captcha