مسئول بررسی و تحلیل بسیج دانشجویی لامرد:

دانشجویان و نخبگان افسران نبرد در خرمشهرهای پیش رو هستند

مسئول بررسی و تحلیل بسیج دانشجویی لامرد گفت: حضرت آقا به درستی از نبرد های پیشرو خبر دادند، نبرد هایی که شاید نظامی نباشد اما برای عبور از آنان حماسه ای همچون آزاد سازی خرمشهر می خواهد. نبردی که افسران آن را دانشجویان و قشر نخبگانی کشور تشکیل می دهد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / احسان حیاتی زاده مسئول بررسی و تحلیل بسیج دانشجویی لامرد در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص عامل پیروزی و شکست دشمن در عملیات بیت المقدس گفت:علت اصلی شکست دشمن را باور و اعتقاد راسخ رزمندگان به پیروزی باید دانست در واقع این اعتقاد رزمندگان بود که با هدایت های حضرت امام(ره)زمینه را برای فتح خرمشهر فراهم کرد.

وی با اشاره به نقش معنویت در آزادسازی خرمشهر بیان داشت: ایمان و معنویت را می توان سلاح اصلی رزمندگان اسلام در 8 سال دفاع مقدس دانست. رزمندگانی که کمترین و ساده ترین تجهیزات نظامی را در برابر دشمن تا دندان مسلح داشتند اما آنچنان ایمان و اعتقادی داشتند که غیر ممکن ها را ممکن می‌کردند.

مسئول بررسی و تحلیل بسیج دانشجویی لامرد در خصوص تاثیر مقاومت های مردمی در آزادسازی خرمشهر اظهار داشت:چگونه می توان نقش مردمی را که با دستان خالی و با چنگ و دندان از شهر دفاع می کردند منکر شد بی گمان مقاومت و ایستادگی سلحشورانه ی مردم ترس را در دل دشمن و امید و ایمان به پیروزی را در دل رزمندگان برانگیخت.

حیاتی زاده در خصوص مقایسه برجام و فتح خرمشهر گفت: آیا می توان حماسه خرمشهری را که با خون صدها جوان پاک باخته حاصل شده و در ان هیچ نشانه ای از عقب نشینی و ترس از دشمن نیست را با برجامی که سرشار از ضعف و ضایع شدن حقوق ملت است قیاس کرد؟ هیچگاه نمی توان پیروزی را با مسامحه و پایمال کردن حقوق ملت مقایسه کرد. آن هم برجامی که در برابر تمامی امتیازات داده شده می توان گفت که حاصلی را برای کشور به همراه نداشت.

وی در خصوص این سخن رهبری که فرمودند خرمشهرها در پیش داریم گفت:حضرت آقا به درستی از نبرد های پیشرو خبر دادند، نبرد هایی که شاید نظامی نباشد اما برای عبور از آنان حماسه ای همچون آزاد سازی خرمشهر می خواهد. نبردی که افسران آن را دانشجویان و قشر نخبگانی کشور تشکیل می دهد.

حیاتی زاده در پایان خرمشهر ها و نبرد های آتی را در حوزه های مختلف متصور دانست و اظهار داشت: از حوزه اقتصاد، حوزه فرهنگ، فضای مجازی و رسانه که با تمام قدرت به ما حمله کرده اند تا حوزه علمی همگی جبهه ها و خرمشهرهایی است که باید توسط افسران جوان انقلاب اسلامی آزاد شوند و به فضل الهی در تمامی نبردها با ایمان راسخ و به کمک نیروی متعهد و متخصص پیروز خواهیم شد.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار