مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اقلید:

رزمندگان ما خرمشهر را با مقاومت و بدون مذاکره پس گرفتند

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اقلید گفت: معنویت در روحیه رزمندگان تاثیر بسزایی داشت به نحوی که بیشترین و بالاترین برتری ما بر دشمن از همین معنویت سرچشمه می‌گرفت.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /علیرضا اولاد حسینی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اقلید در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص عامل پیروزی و شکست دشمن در عملیات بیت المقدس گفت: مقاومت، شجاعت، دلیری رزمندگان، فرماندهی دقیق و حملات بی صبرانه رزمندگان اسلام در عملیات بیت المقدس عامل پیروزی ما در برابر دشمن بعثی بود.

وی با اشاره به نقش معنویت در آزادسازی خرمشهر بیان داشت: معنویت در روحیه رزمندگان تاثیر بسزایی داشت  به نحوی که بیشترین و بالاترین برتری ما بر دشمن از همین معنویت سرچشمه می‌گرفت.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اقلید در خصوص تاثیر مقاومت های مردمی در آزادسازی خرمشهر اظهار داشت: مقاومت های دلیرانه مردم در قالب بسیج در برابر دشمن تا بن دندان مسلح آنچنان بود که دشمن قدرتمند و مجهز را به زانو در آورد و همین بصیرت و حماسه مردمی باعث شد خرمشهر آزاد شود.

اولاد حسینی با بیان اینکه برجام مثالی دیگر از خرمشهر است تصریح کرد: در جنگ خرمشهر رزمندگان و مردم از جانشان گذشتند و شهر را با مقاومت و بدون مذاکره پس گرفتند اما در برجام با مذاکره خیلی امتیازها را از دست دادیم تا جایی که مردم باید از تمام وجودشان در این راه سخت قدم بگذارند با مال و دارایی و عقیده و...

وی در خصوص این سخن رهبری که فرمودند خرمشهرها در پیش داریم گفت: سخن رهبری سخنی دقیق وهوشمندانه بود خرمشهر ها یا خونین شهرهای دیگر که باید فتح شوند شامل فقر، وارونگی ارزش ها، خیانت های عوامل درونی و بیرونی را در پیش رو داریم.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اقلید در پایان بیان داشت: خرمشهر های پیش رو خنثی کردن تحریم های ظالمانه، از بین بردن فقر و تورم، باور عقیده و ارزش های مردم نسبت به آرمان های انقلاب اسلامی و... می‌تواند باشد.

ارسال نظر


captcha