مسئول ناحیه بسیج دانشجویی:

اولین بحثی که دانشجو در دانشگاه فرهنگیان به واسطه ارتباط با وزارت علوم دارد مطالبه گری است


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / مرتضی کریمی مسئول بسیج دانشجویی استان در مصاحبه با خبرنگار این پایگاه خبری گفت: اولین بحثی که دانشجو در دانشگاه فرهنگیان به واسطه ارتباط با وزارت علوم دارد مطالبه گری می باشد و اگر مطالبه گری تخصصی نباشد قطعا نتیجه بخش نخواهد بود. دانشگاه فرهنگیان به این دلیل که ورود تخصصی اش، در بحث نظام آموزشی کشور می باشد لذا نیاز است که به این موضوع ورود و سند 2030 را بررسی کند.

 

 

وی ادامه داد:

مهم تر از این، سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، که مربوط به نظام آموزشی کشور است را مطالعه، تبین و تشریح کند زیرا خروجی دانشگاه فرهنگیان، دانشجویانی است که به عنوان معلم در فضای آموزش و پرورش، در بستری که دشمن تلاش دارد سند 2030 را اجرا کند، باید ورود پیدا کنند. دانشجویان علاوه بر نقد سند 2030، باید شگرد های این سند را فراگیرند و اشرافیت کامل نیز به سند تحول بنیادین آموزش و پرورش داشته باشند. در اصل باید بتوانند مفاد

مربوط به سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، به عنوان سند بالا دستی در بحث آموزش و پرورش را به خوبی اجرا کنند. لذا زیباترین شکلِ ورود به سند 2030 این است که دانشجویان این دانشگاه سند بالا دستی مربوطه را نیز فراگرفته، تبیین و تشریح کنند و پیگیر اجرای آن باشند.

 

 

 

کریمی افزود:

قطعا این کار اجرایی و عملیاتی خوب و کامل برای مقابله با دشمن است. با توجه به نکته ای که مقام معظم رهبری فرمودند: به هرحال دشمن قصد دارد به دست نظام آموزش و پرورش کشور، عمله و نیروی نظامی دشمن را تربیت کند، لذا دانشگاه فرهنگیان و معلمینی که از این دانشگاه فارغ التحصیل می شوند باید دقیقا در مسیری حرکت کنند که خروجی آن نیروهای انقلابی و دغدغه مند برای اداره کشور باشد لذا برای ورود به این عرصه باید به سند بالا دستی آموزش و پرورش اشراف کامل داشته باشند و از محل افتراق هایی که سند 2030 و سند تحول بنیادین آموزش و پرورش باهم دارند مطلع شوند و این نکته سایر مهمی است.

 

 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار