طرح اکرام ایتام و افطاری نیازمندان در میلاد کریم اهل بیت(ع) توسط بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور نجف آباد


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی  /طرح اکرام ایتام و افطاری نیازمندان در میلاد کریم اهل بیت(ع) توسط بسیج دانشجویی و گروه جهادی شهید چمران دانشگاه پیام نور نجف آباد انجام پذیرفت:

جواد میرزایی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور نجف آباد در گفتگو با خبرنگار بسیج دانشجویی گفت:ماه رمضان، ماه رسیدن به خداست.ماه کسب زیباترین و عالی ترین مراتب انسانی است. ماه تمرین و بخشندگی است. ماه رمضان فرصتی برای بازسازی جامعه اسلامی از زنگار غفلت و فراموشی است،ماه رمضان ماه همزاد پنداری با مساکین و یتیمان و در راه ماندگان است. ماه تجربه بهتر زیستن با گام برداشتن در راه رضای خدا و خدمت به کسانی است که شایسته خدمتگزاری اند.
بسیج دانشجویی وگروه جهادی شهید چمران دانشگاه پیام نور نجف آباد، در راستای به تحقق رساندن اهداف و رسالت های خویش که یکی از این اهداف حضور در عرصه محرومیت زدایی میباشد که این موضوع نیز یکی از راه ها و بلکه صدها موضوعی است که از همان ابتدادر دستور کار بسیج قرار داشته و در مقطع کنونی نیز در ردیف مهم ترین رسالت ها و اهداف بسیج قرار دارد.
وی گفت:بسیج دانشجویی و گروه جهادی شهید چمران در همین راستا در هفته ای که گذشت شروع به جمع آوری نذورات دانشجویی کرد که هدف از اینکار فراهم کردن بسته های موادغذایی مصرفی و مورد نیاز خانواده های ایتام و نیازمندان در ماه مبارک رمضان، پخش و توزیع آن در آستانه میلاد کریم اهل بیت، حضرت امام حسن مجتبی(ع) بود که به مدد ایشان اینکار به بهترین نحو انجام گرفت و توانستیم در روز میلاد ایشان نذورات دانشجویی و جهادی خود را به دست ایتام و کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان برسانیم که در پی این حرکت خدا پسندانه تقدیر و تشکر مدیریت کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان نجف آباد و مسئول مشارکت های مردمی این نهاد را برای این گروه( گروه جهادی شهید چمران بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور نجف آباد) به دنبال داشت.
در پایان خداوند منان را شکر گذاریم که توانستیم بصورت جهادی و انقلابی این موضوع یعنی محرومیت زدایی را که همواره در رآس شعارهای نظام مقدس جمهوری اسلامی قرار داشته است به نحو احسن به سرانجام برسانیم.
 

ارسال نظر


captcha
ویژه ها
آخرین اخبار