مسئول بسیج دانشجویی استان سیستان و بلوچستان:

دانشجویان ایرانی و افغانستانی مانند برادر و دوست در کنار یک دیگر خواهند بود

علیرضا کیخا یاد آور شد: اظهار نظرهای غیر مسئولانه با توجه به آرمان‌های انقلاب اسلامی هیچ خللی در برادری بین ملت های مسلمان ایجاد نخواهد کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /علیرضا کیخا مسئول بسیج دانشجویی استان سیستان و بلوچستان در نشست صمیمانه با تشکل های دانشجویی و جمعی از دانشجویان افغان که در حسنیه شهدای ناحیه بسیج دانشجویی استان سیستان و بلوچستان برگزار شد، گفت: دوستی در بین دانشجویان ایرانی و افغان به هیچ عنوان تمامی ندارد و آن ها برای همیشه مانند برادر در کنار یک دیگر خواهند بود.

 مسئول بسیج دانشجویی استان سیستان و بلوچستان ادامه داد: آیات ۲۴۹ و ۲۵۰ سوره بقره و بیان داستان طالوت و جالوت مواضع اخیر دولت را با توجه به تذکرات مقام معظم رهبری در زمان  مذاکرات و اعلام شروط قبول برجام دیر هنگام و متناقض دانست.
کیخا در ادامه صحبت های عراقچی در خصوص مهاجرین افغان یاد آورد شد:  این سخنان را نادرست و غیرقابل قبول دانست و ملت های ایران و افغانستان را دوست و برادر خواند، این اظهار نظرهای غیر مسئولانه با توجه به آرمان‌های انقلاب اسلامی هیچ خللی در برادری بین ملت های مسلمان ایجاد نخواهد کرد.
 
در این دیدار صمیمی چند تن از دانشجویان بورسیه افغانستانی، و مسئولین تشکل های دانشجویی دانشگاه سیستان و بلوچستان حضور داشتند و پس از صحبت های آقای کیخا و اقامه نماز مغرب و عشا بر سر سفره افطار نشستند.

کلیدواژه ها


عکس بسیج دانشگاه

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار