مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان اردبیل

استقامت تنها راه پیروزی در برابر این جنگ های ترکیبی است

مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان اردبیل از راهیان نور به عنوان تاکتیکی کلیدی برای ایجاد روح استقامت نام برد و گفت: همه باید تلاش کنیم از این فناوری جهت اعتلای خود و کشور بهره ببریم.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی پرویز پرزور مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان اردبیل در مراسم تجلیل از خادمین راهیان نور دانشجویی استان اردبیل  از مسئولین دانشگاه ها به عنوان خادمین الشهدا نام برد و گفت: چراکه مسئولین دانشگاه ها در فراهم کردن زمینه های برگزاری بهتر اردوهای راهیان نور پیشقدم بودند.

وی در ادامه سخنان خود به تحلیل شرایط سالجاری پرداخت و گفت:شرایط امروز کشورشرایط جنگ احزاب گونه و ترکیبی است بگونه ای که تحلیل ها از تعیین تکلیف نهایی جهان در آینده نزدیک حکایت دارد.

مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان اردبیل در ادامه سخنان خود به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: جنگ امروز در واقع جنگ اراده ها است ، درست است که جنگ نظامی در کار نیست اما در سایر ابعاد با دشمنان اسلام در حال نبرد هستیم.

وی شیوه های برخورد با جنگ های ترکیبی را یادآور شد و گفت: طبق بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی استقامت و مقاومت تنها راه پیروزی ما در برابر این جنگ های ترکیبی است.

وی از راهیان نور به عنوان تاکتیکی کلیدی برای ایجاد روح استقامت نام برد و گفت: همه باید تلاش کنیم از این فناوری جهت اعتلای خود  و کشور بهره ببریم.

پرزور از دست اندرکاران راهیان نور خواست تا از این گنجینه مراقبت کرده و خام فروشی نکنند.

وی در پایان سخنان خود به تبیین ویژگی های راهیان نور دانشجویی پرداخت و گفت: دانشجو محور بودن عوامل اجرایی از کار فرهنگی گرفته تا پشتیبانی، مهمترین وجه تمایز راهیان نور دانشجویی در سال 97 با ادوار گذشته بود.

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار