ثبت نام طرح ولایت دانشجویی تا ۱۰ خرداد تمدید شد / شرکت بیش از ۸۰۰۰ نفر تاکنون

مسئول بیست و چهارمین دوره طرح ولایت دانشجویی گفت: مهلت ثبت نام شرکت در این دوره تا ۱۰ خرداد تمدید شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجوییحجت الاسلام حکمت، مسئول بیست و چهارمین دوره طرح ولایت دانشجویی از تمدید ثبت نام این دوره خبر داد و گفت: پیش ثبت نام بیست و چهارمین طرح ولایت دانشجویی از ۳۰ فروردین آغاز شد که تا اول خرداد مهلت ثبت نام آن بود و به دلیل استقبال روز‌های اخیر دانشجویان تا ۱۰ خرداد تمدید شد. 


وی افزود: تاکنون بیش از ۸۰۰۰ دانشجو برای شرکت در این دوره ثبت نام کردند. 

حکمت خاطرنشان کرد: این دوره از طرح ولایت با همکاری موسسه امام خمینی، دانشگاه آزاد، وزارت ارشاد، وزارت علوم، بهداشت و سایر نهاد‌های مرتبط برگزار می‌شود که دانشجویان ثبت نام کننده هم زمان در آزمون اینترنتی شرکت کرده و پس از آن دعوت به مصاحبه می‌شوند. 

مسئول بیست و چهارمین دوره طرح ولایت دانشجویی اضافه کرد: ۶ کتاب معرفت شناسی، خداشناسی، فلسفه، حقوق، سیاست در این دوره تدریس می‌شوند که در حال رایزنی هستیم که این کتاب‌ها با واحد‌های دانشگاهی تطبیق بخورد و معادل سازی شود که دانشگاه آزاد این دروس را با چهار واحد درسی دانشجویان تطبیق داده است. 

وی یادآور شد: نکته قابل توجه این است که در این دوره به دنبال کیفی سازی هستیم و توصیه ما به دانشجویان این است که برای ثبت نام هر چه سریع‌تر اقدام کنند.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار