مسئول نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان:

استفاده از آیات قرآن موجب پیشرفت سریع کارها می شود

دکتر محمد زارعی یاد آور شد: تمام افراد جامعه و تمام دانشجویان فرقی بین تشکلات آن ها وجود ندارد همه آن ها باید قرآن را الگوی خود قرار بدهند و از آیات قرآن استفاده کنند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / حجت الاسلام دکتر محمد زارعی، مسئول نهاد رهبری  در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، در مراسم تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان: گفت: ما باید قرآن را الگوی خود قرار دهیم و از تمام آیات قرآن برای پیشرفت در کار های خود استفاده کنیم.

وی ادامه داد: تمام افراد جامعه باید آیات قرآن را خطاب به خودشان قرار بدهند و فرقی بین افراد وجود ندارد، در دانشگاه ها تمام تشکلات باید از آیات قرآن استفاده کنند و آیات را خطاب به خودشان قرار بدهند.

زارعی خاطرنشان کرد: اکنون وظیفه ی ما این است که به صورت عملی ورود پیدا کنیم و کار های خود را با توان و تلاش بیشتر پیش ببریم، تمام کارها نیاز به کار جهادی دارد و باید به یک دیگر کمک کنیم.

وی با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب گفت: خطاب این بیانیه بیشتر جوانان و دانشجویان هستند، و حضرت در بیانیه گام دوم توجه زیادی به جوانان و دانشجویان داشته است و بسیار از آن ها نام برده است.

مسئول نهاد رهبری در پایان یاد آور شد: ما در تمام کارها باید اول از همه به خودمان اشاره داشته باشیم و از خودمان شروع کنیم و در تمام کارها بیشترین توان خود را بکار گیری کنیم.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار