مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان:

بهترین دوران زندگی هر کسی دوران فعالیت به عنوان یک بسیجی است

طاها رهدار خاطرنشان کرد: بسیج به هیچ عنوان متعلق به گروه خاص و یا افراد خاصی نیست، بسیج یک دانشگاه انسان سازی است، چون بسیج الگوی خود را عاشورا و امام حسین(ع) قرار داده است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / طاها رهدار مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در مراسم تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، گفت: من امروزه افتخار می کنم که یک بسیجی هستم و در تمام طول زندگی خود مدت فعالیت در بسیج بهترین دوران زندگی من است.

وی ادامه داد: ما امروزه بیشتر از هر زمانی به کمک نیاز داریم، در بسیج خلوص و صفایی خاصی وجود دارد، بسیج به هیچ عنوان متعلق به گروه خاصی نیست، هر کس با هر تیپ و قیافه می تواند یک بسیجی باشد و فرقی در بین افراد وجود ندارد.

رهدار افزود: بسیج یک دانشگاه انسان سازی است، چون الگوی بسیج عاشورا و امام حسین(ع) است، بسیج یک تشکل کاملا مردمی است، ورودی به بسیج مهم نیست ولی خروجی از آن مهم است یعنی ما با چه معلومات و چه کارهای یاد گرفته از بسیج خارج می شویم.

وی خاطر نشان کرد: در بیانیه گام دوم انقلاب حضرت آقا بیشتر به جوانان اعتماد کرده است، و سخنان زیادی در مورد جوانان گفته است، زمانی به جوانان میدان داده شود؛ جوانان همیشه ثابت کرده اند در میدان عمل به خوبی حضور پیدا می کنند، و در کنار رهبر خود حضور دارند.

وی یاد آور شد: کاری که شهید احمدی روشن در اوج تحریم ها در حوزه هسته ایی انجام داد مانند فتح خرمشهر بوده است،  در جنگ تحمیلی  تمام افراد و فرمانده ها بیشتر حواسشان به سمت حسن باقری بود و یکی از علت های این توجه  جوان بودن این فرمانده بود.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار