مسئول بسیج دانشجویی استان سیستان و بلوچستان:

بسیجی یعنی گوش به فرمان ولی امر و همراه و همگام ایشان بودن

علیرضا کیخا یاد آور شد: بسیجی یعنی پا به پای ولی باشیم، ما باید گوش به فرمان ایشان و همیشه در صحنه حضور داشته باشیم، و ما نباید به هیچ عنوان از ایشان جلوتر حرکت کنیم.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / علیرضا کیخا مسئول بسیج دانشجویی استان سیستان و بلوچستان، در مراسم تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: این انقلاب یک ودیه الهی است، ما باید از آن مراقبت کنیم و در حفظ آرمان های این انقلاب کوشا باشیم.

وی ادامه داد: اگر بخواهیم از بیانیه گام دوم امام درک خوبی را داشته باشیم و صحبت های ایشان را به درستی و بیشتر متوجه شویم باید در گام اول وصیت نامه حضرت را با دقت بخوانیم.

کیخا یاد آور شد: ایام کنونی ایام عملیات بیت المقدس است، که در این عملیات قرار بود خرمشهرآزاد شود، در عملیات آزاد سازی سازی خرمشهر 19 هزار نفر اسیر گرفته شد، قبل از آزاد سازی خرمشهر 3 عملیات دیگر هم انجام شده بود، ولی برای مردم بیشتر آزاد سازی خرمشهر مهم شده بود.

وی خاطر نشان کرد: امام کسی بود که در بالاترین مقام قرار داشت ایشان همیشه می گفت، که خداوند مرا در آن دنیا با بسیجیان مهشور و همنشین کند.

وی ابراز داشت: یک عده ایی همیشه هستند، که از می خواهند از امام و رهبر جلوتر باشند، حتی در زمان پیامبر هم کسانی بودند که از پیامبر هم اشکال می گرفتند و می خواستند از ایشان جلوتر باشند ما نباید از ولی خود جلوتر باشیم ما همیشه باید در کنار ایشان حضور داشته باشیم و از ایشان جلوتر نرویم.

مسئول بسیج دانشجویی در پایان گفت: بسیجی یعنی پا به پای ولی باشیم ما باید گوش به فرمان ایشان و همیشه در صحنه حضور داشته باشیم، حضرت آقا حدود 30 مرتبه در بیانیه گام دوم نام جوانان و جوان را گفته است، مسیر انقلاب ادامه دارد و این انقلاب به تمام خواسته خود میرسد.

کلیدواژه ها


بسیج انقلاب دانشجویی

ارسال نظر


captcha