در ماه رمضان انجام می‎شود؛

برگزاری اردوهای جهادی در حاشیه شهر کرمانشاه

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: اردوهای جهادی در حاشیه شهر کرمانشاهف در ماه رمضان انجام می‎شود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی : احسان خواجوی در گفت‏وگو با اشاره به استقبال گسترده دانشجویان علوم پزشکی برای شرکت در اردوهای جهادی اظهار داشت : خدمت رسانی در زمینه های مختلف در دستور کار کانون فعالیت های جهادی و بسیج دانشجویی قرار دارد و تا آخر ماه رمضان حداقل دو اردوی جهادی برگزار می شود.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه  با بیان اینکه در قالب ویزیت رایگان ،غربالگری فشارخون و قندخون در حاشیه شهر کرمانشاه برگزار خواهیم کرد، بیان کرد: بعد از ماه رمضان با توکل بخدا و کمک دانشجویان با انگیزه ، مسئولین و کانون های فعال دانشگاه، برنامه روستاها را با عزمی راسخ و انگیزه مضاعف از سر خواهیم گرفت.

 

وی خاطرنشان کرد: همزمان با برپایی نماز پرفیض جمعه گروهی از دانشجویان و پزشکان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با هدف خدمت به همشهریان روزه دار و محترم شهر کرمانشاه در محدوده مسجد جامع کرمانشاه حاضر شدند.

 

خواجوی بیان کرد: در این برنامه خدمات ویزیت رایگان توسط پزشک ، غربالگری فشارخون ، تست قند خون و آموزش چهره به چهره و نکاتی در رابطه با پیشگیری فشار خون و دیابت به همشهریان کرمانشاهی ارائه شد.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار