زاهدی در جلسه مطالبه گری قرارگاه شهید احمدی روشن:

به طرح شفافیت رای دادم ولی شفافیت داوطلبانه را امضا نمی کنم!

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوالی درمورد شفافیت آرا تصریح کرد: من همیشه با این طرح موافقت کردم و به آن رای مثبت دادم، طرح انتشار داوطلبانه فقط برای حضور و غیاب است که خیلی مهم نیست؛ مهم طرح شفافیت آرا بود که تصویب نشد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /دکتر زاهدی در جمع دانشجویان گفت: از نسل جوان بخصوص دانشجویان انتظار داریم که اولا دانش همراه با مهارت کسب کنید و ثانیا در جهت پیاده شدن اهداف انقلاب اسلامی در صحنه باشید و بخاطر ناملایمات، ناامید نشوید.

یکی از دانشجویان در مورد مشکلات کارخانه روغن گلنار سوال پرسید که دکتر زاهدی در پاسخ دو مشکل تورم کارگری و کمبود مواد اولیه را عامل افزایش قیمت تمام شده محصولات این شرکت دانست که درنتیجه باعث کاهش شدید نقدینگی شرکت و عدم توانایی در بازپرداخت وام های بانکی شده است.

وی افزود: تا کنون دو جلسه با نمایندگان کارخانه، وزارت جهادکشاورزی، شورای رونق تولید و نمایندگان بانک ها گذاشته شد و توانستیم مقداری مواد اولیه برای این شرکت تهیه کنیم ولی مشکل کمبود نقدینگی همچنان باقیست.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوالی درمورد شفافیت آرا تصریح کرد: من همیشه با این طرح موافقت کردم و به آن رای مثبت دادم، طرح انتشار داوطلبانه فقط برای حضور و غیاب است که خیلی مهم نیست؛ مهم طرح شفافیت آرا بود که تصویب نشد. حتی رئیس مجلس هم اغلب دو ساعت اول را فقط در جلسه حضور دارد. شاید این طرح برای این باشد که اصل طرح زیر سوال برود.

در رابطه با دیدار اخیر دکتر زاهدی با دکتر احمدی نژاد، وی تاکید کرد: ما قبلا مواضع خود را درمورد ایشان گفتیم ولی مصافحه در یک مراسم ختم هیچ چیزی را نشان نمی دهد.

در حال تکمیل ....

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار