تودیع و معارفه مسئول ناحیه بسیج دانشجویی تهران بزرگ

این مراسم با حضور دکتر نیک روش مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور، دکتر هاشمیان معاون بازرسی سازمان و برادر جزینی کارشناس نمایندگی ولی فقیه در سالن جلسات ناحیه بسیج دانشجویی تهران بزرگ برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / این مراسم با حضور دکتر نیک روش مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور، دکتر هاشمیان معاون بازرسی سازمان و برادر جزینی کارشناس نمایندگی ولی فقیه در سالن جلسات ناحیه بسیج دانشجویی تهران بزرگ برگزار شد.

دکتر نیک روش در ابتدای جلسه در مورد اهمیت بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران بزرگ خاطرنشان کردند این ناحیه باید به عنوان یک الگو در سراسر کشور تبدیل شود. وی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات دو ساله برادر قاسمی افزود: بحث مسئله محوری و اقدام مستقیم ایشان مصداق تام عملکرد انسان مجاهد انقلابی است و با اشاره به برنامه یک شب در جبهه و زندگی به سبک شهدا (منطقه هور شط علی) و نیز در حادثه سیل اخیر در منطقه خوزستان را مصداق مجاهدت انسان انقلابی دانستند و همچنین علاوه بر مسئله شناسی حضور به موقع و میدانی را کلید حل مسئله و بن‌بست شکنی دانستند و ضمن تشکر مجدد این جنس کارها را همان کاری دانستند که از بسیج دانشجویی توقع می‌رود.

 
در ادامه هادی قاسمی ضمن اشاره به سابقه بیست ساله فعالیت خود در بسیج دانشجویی؛ افزود: طی ده سال اخیر در طول اردوهای تشکیلاتی دانشجویی به دانشجویان می‌گفتم برای انقلاب کاری را انجام دهید و در میدان اینطور عمل کنید و زمانی که مسئولیت را انتخاب کردم دیدم خودم در آن جایگاه قرار گرفتم و حالا بعد از ده سال حرف؛ وقت عمل است و آن هم عمل میدانی با نگاه بن‌بست شکنی و حل مسئله...
 
دکتر بالایی مسئول جدید بسیج دانشجویی تهران بزرگ به نقش و جایگاه بسیج دانشجویی به عنوان یک تشکل دانشجویی و شان ویژه آن اشاره کردند و افزودند ناحیه بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران بزرگ باید به عنوان یک الگو در زمینه پشتیبانی و هدایت دانشگاه‌ها نقش داشته باشد؛ که این شدنی است.
 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار