افشاری اعلام کرد:

یازدهمین دوره خط امام(ره) استانی برگزار خواهد شد

یازدهمین دوره خط امام(ره) استان قزوین در اواخر مرداد ماه سال جاری برگزار خواهد شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین، فرزاد افشاری مدیریت تعلیم و تربیت ناحیه بسیج دانشجویی استان قزوین، در گفتگو با خبرنگار این پایگاه از برگزاری یازدهمین دوره خط امام (ره) استانی خبر داد.
وی افزود: این دوره هر سال با حضور پر رنگ دانشجویان استان قزوین، با محوریت تربیت نیروی طراز اول انقلاب به همت بسیج دانشجویی استان قزوین و همکاری دانشگاه ها برگزار می شود.
وی تصریح کرد: یازدهمین دوره خط امام(ره) استانی، سر فصل هایی مانند گفتمان امامین انقلاب برگرفته از کتاب انسان 250 ساله و طرح کلی در این دوره طرح می شوند.
افشاری اظهار کرد: یکی از مهمترین رویکرد بسیج دانشجویی استان قزوین در این دوره، محوریت قراردادن شعار سال و مطالبه گری در حوزه رونق تولید و اقتصاد مقاومتی است که با حضور مسئولان استانی و کشوری برگزار خواهد شد.
مدیر تعلیم و تربیت ناحیه بسیج دانشجویی قزوین در تکمیل صحبت های خود گفت: علاوه بر برنامه های معرفتی، کارگاه های تشکیلاتی و برنامه های متنوع فرهنگی و ورزشی نیز از دیگر برنامه های یازدهمین دوره خط امام(ره) استانی است.
وی تاکید کرد: تمامی دانشجویان استان قزوین اعم از برادران و خوهران می توانند در این دوره شرکت کنند.
افشاری در پایان گفت: دانشجویان دانشگاه های استان قزوین می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به دفاتر بسیج دانشجویی دانشگاه ها و یا به ناحیه بسیج دانشجویی استان قزوین مراجعه نمایند.


انتهای پیام./

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار