مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه سیستان و بلوچستان:

اعتماد به جوانان آن ها را امیدوار و مسئولیت پذیر می کند

رضا طهماسبی یادآور شد: با اعتماد به جوانان و ظرفیت عظیم این نیروی انسانی بستر آن را برای مطالبه گری و حق طلبی وعدالت خواهی و گفتمان سازی انقلاب فراهم سازنند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / رضا طهماسبی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه سیستان و بلوچستان، در دیدار امام جمعه زاهدان با مدیران دانشگاه ها و اعضاء هیات علمی و تشکل های دانشجویی، گفت: رمضان ماه برکت و رحمت و ماهی سراسر نور است؛ ان شاالله خداوند توفیق دهد دراین ماه عزیز بهره لازم راببریم؛ و روز به روز به مقام تقرب الهی نزدیک ترشویم.

وی ادامه داد: انقلاب اسلامی با پشت سرگذاشتن چهل سال هم اکنون وارد گام دوم خود شده است؛ گامی مهم که جوانان همچون همیشه محور حرکت وموتورمحرک فعالیت های مختلف وعرصه های مختلف قرارداده شده اند، و این اعتماد رهبر عزیز وفرزانه به جوانان امید را دردل ها زنده می کند، و جوانان را نسبت به آینده خود مانند گذشته، امیدوارتر و مسئولیت پذیرتر می کند.

طهماسبی یاد آور شد: باید به جوانان و ظرفیت عظیم این نیروی انسانی و جوان اعتماد کنند و بستر را برای مطالبه گری و حق طلبی وعدالت خواهی و گفتمان سازی انقلاب فراهم سازنند، همچنین با تبیین برنامه ای منسجم راه، را برای تبیین حقایق و ایفای نقش مطالبه گری دانشجویان درجهت رفع مشکلات استان هموارسازند.

وی خاطر نشان کرد: شما می توانید؛ با حضور بیشتر دربین دانشجویان ودانشگاهیان و ایجاد ارتباط صمیمی جوانان را درراستای حرکت درگام دوم راهنمایی کنید، و همچنین با تبیین اندیشه های امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری مدظله العالی از تحریف شخصیت امامین انقلاب جلوگیری کنید.

وی ادامه داد: با توجه به ظرفیت های عظیم دانشگاه سیستان و بلوچستان در عرصه های مختلف علمی .فرهنگی .سیاسی، شرایطی را فراهم آورید، که از این ظرفیت عظیم در راستای تحقق اهداف انقلاب به کارگرفته شود.

طهماسبی به عنوان یک درخواست از امام جمعه زاهدان خاستار شدند: شما به عنوان علمدار و پرچم دار جبهه مستضعفین دراین استان ورود فرمایند، چرا که انقلاب ما انقلاب مستضعفین است، شما عنوان سکان دار فرهنگ و دارا بودن نقش جدی در مسائل اجرایی و با توجه به تجربه و دیدگاه  تشکیلاتی که دارید ضمن حفظ جایگاه هر تشکل زمینه ی همگرایی نیروهای انقلابی را فراهم آورید.

وی در پایان گفت: مسئولین ادارات مختلف را برای پاسخ گویی نسبت به عملکردشان به تریبون نمازجمعه دعوت فرمایند، تا به چرا های مردم مثلا چرا قیمت خرما این چنین سربه فلک کشیده پاسخ بدهند.

کلیدواژه ها


بسیج انقلاب ماه رمضان

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار