مسئول نمایندگی ولی فقیه در بسیج دانشجویی استان کرمان:

فرهنگ سازی برای ایجاد تمدن نوین اسلامی از وظایف معلمان و مربیان تربیتی می باشد

حجت الاسلام کاشفی: آموزش و پرورش باید تربیت کننده ی انسان های انقلابی پرهیزگار، مبتکر، شجاع و نترس از دشمن باشد تا همانند 36 هزار دانش آموز شهید دوران انقلاب و دفاع مقدس آمادگی حضور در صحنه های مهم، تاثیر گذار و دفاع از ارزش ها را همچنان که امروز هم وجود دارد بیشتر و عمیق تر شاهد باشیم.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / در پی انتشار تصاویر تاسف برانگیز از حرمت شکنی در چند مدرسه به عنوان جشن روز معلم، حجت الاسلام کاشفی مسئول نمایندگی ولی فقیه در بسیج دانشجویی استان کرمان طی یادداشتی خواستار پیگیری موضوع از سوی مسئولان مربوطه شد.

متن یادداشت به این شرح است:

 

بسمه تعالی

معلمان در واقع هویت سازی فرهنگی می کنند تا جامعه احساس هویت کند، تمدن متکی به فرهنگ است. (امام خامنه ای عزیز)

لب کلام در سند 2030 این است که نظام آموزشی ما باید سبک زندگی و فلسفه حیات را بر اساس مبانی غربی به کودک بیاموزد. (امام خامنه ای عزیز)

در ایام هفته معلم و در سالگرد شهادت استاد شهید مطهری، آن بزرگ معلم دفاع از ارزش ها و مرزهای اعتقادی و در حالیکه رهبری معظم انقلاب اسلامی امام خامنه ای عزیز همگان خصوصا دستگاه مهم و اثرگذار تعلیم و تربیت کشور را به برحذر داشتن و جلوگیری جدی از اجرای سند ننگین 2030 توصیه و تاکید فرمودند.

با این وجود در برخی مدارس به عنوان جشن روز معلم و سپاس از مربیان اتفاقات تاسف آوری رخ داد که این اتفاقات روحیه معنوی مردم را تضعیف می نماید.

با توجه به این نکته که ناهنجاری اجتماعی در نقطه مقابل با فضای ایمان و معنویت می باشد؛ انتظار است که مسئولین با این مظاهر ورود فرهنگ غربی در جامعه اسلامی مقابله جدی کرده و تاکیدات رهبر عزیز و فرزانه انقلاب امام خامنه ای (مدظله العالی) و اجرای سند بالادستی تحول آموزش و پرورش را برای ریل گذاری حرکت صحیح و تعالی بخش مدیران آینده این کشور یعنی نسل جوان و نوجوان ایران اسلامی اجرایی نمایند.

آموزش و پرورش باید تربیت کننده ی انسان های انقلابی پرهیزگار، مبتکر، شجاع و نترس از دشمن باشد تا همانند 36 هزار دانش آموز شهید دوران انقلاب و دفاع مقدس آمادگی حضور در صحنه های مهم، تاثیر گذار و دفاع از ارزش ها را همچنان که امروز هم وجود دارد بیشتر و عمیق تر شاهد باشیم.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار