اولین جشنواره عقیق دیروز در جمع پرشور دانشجویان دختر البرزی به کار خود پایان داد.

اولین جشنواره عقیق دیروز در جمع پرشور دانشجویان دختر البرزی به کار خود پایان داد.

ختتامیه جشنواره عقیق در دانشکده فنی دختران کرج با برنامه های متنوع و تقدیر از برگزیدگان برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / به نقل از البرز؛ اولین جشنواره عقیق دیروز در جمع پرشور دانشجویان به کار خود پایان داد.

اختتامیه جشنواره عقیق در دانشکده فنی دختران کرج با برنامه های متنوع و تقدیر از برگزیدگان برگزار شد.

این برنامه پس از خیرمقدم جانشین محترم ناحیه بسیج دانشجویی استان البرز، آقای صیاد و خوانندگی احسان حشمتی میزبان خانواده موفق بسیجی، خانواده آقای وزیری بود که در دوران دانشجویی خود فعالیتهای علمی و فرهنگی خود را شروع کرده و ازدواج خود را در آن ایام و در عین سادگی، شتابدهنده ی مهمی برای انجام فعالیتها و دغدغه های خود می دانستند.

خانم اسلاملو شروع به کار مجموعه خیبر را از زیر صفر می داند و عامل موفقیتشان را مکمل بودن برای همدیگر بیان می کند، اینکه کارهای زنانه برای زنان و کارهای مردانه برای مردان؛ آنها این مهم را به مجموعه تسری داده اند و تقسیم کارها در موسسه خیبر بر اساس جنسیت افراد است.

آقای وزیری چشم انداز مجموعه را اتفاقی سخت اما شدنی بیان می کند، اینکه زنان و دختران  ما شأن خود را بدانند و به جایی برسیم که زنان و دختران ما برای رسیدن به کرامت خود انتخاب دقیق تر و درست انجام دهند.

برنامه با استندآپ مجید کوچکی ادامه داشت و سرکار خانم مستشار نظامی (دبیر انجمن ادبی ارغوان – شعر زنان پارسی زبان – ) میهمان ویژه برنامه بودند و جمع را با ابیات خود به وجد رساندند.

دبیر جشنواره خانم مرآتی به تبیین اهداف جشنواره پرداختند که بر اساس منویات مقام معظم رهبری شکل گرفته و از آن جمله تفاوت نگاه غرب به زن و نگاه اسلام به زن است: « نگاه زن به غرب نگاهی است منحط، ناقص، گمراه کننده و غلط؛ و نگاه اسلام به زن، نگاهی است عزت بخش، کرامت بخش، رشد آفرین و استقلال دهنده به هویت و شخصیت زن، این ادعای ماست، ما این ادعا را با محکمترین ادله می توانیم اثبات کنیم»

در پایان از برگزیدگان با هدایایی تقدیر به عمل آمد.

برگزیده رشته عکاسی: زهرا مطلبی از دانشکده فنی دختران

برگزیده فیلم مستند: مهدی فراهانی راد از دانشگاه علمی کاربردی

برگزیده طراحی: نادیا احمدیه از دانشگاه هنر رسام

برگزیده عکاسی: فاطمه نجار از دانشگاه فرهنگیان

برگزیده شعر: خدیجه عسگری از دانشگاه پیام نور کرج

برگزیده مقاله: آرزو رشیدی و زینب باغستانی از دانشگاه فرهنگیان

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار