همراه با نمایشگاه کتاب؛

زاهدی: بسیج دانشجویی با ۱۵۰عنوان کتاب در نمایشگاه کتاب حضور دارد

مدیر انتشارات سازمان بسیج دانشجویی گفت: این سازمان با ۱۵۰ عنوان از بسیج دانشجویی دانشگاه‌های مختلف کشور در نمایشگاه کتاب حضور دارد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجوییمحمدعلی زاهدی با اشاره به استقبال دانشجویان از نمایشگاه بین‌المللی کتاب اظهار کرد: امروز استقبال خوبی از نمایشگاه صورت گرفت. با دانشجویان مراجعه‌کننده به غرفه سازمان بسیج دانشجویی که صحبت می‌کردم همگی اتفاق نظر داشتند که استقبال مردم و دانشگاهیان از نمایشگاه کتاب خوب بوده است.

وی افزود: غرفه سازمان بسیج دانشجویی بستری را فراهم کرده که بسیج دانشجویی نواحی کشور آثار تولید شده دانشگاه‌های خودشان را در نمایشگاه ارائه کنند.

مدیر انتشارات سازمان بسیج دانشجویی بیان کرد: فرصتی فراهم شده که بسیج دانشجویی دانشگاه‌های سراسر کشور بتوانند کتاب‌های تولیدی خود را در معرض دید عموم مردم قرار دهند.

زاهدی تصریح کرد: کتاب‌هایی در موضوعات بصیرت‌افزایی و روشنگری توسط انتشارات سازمان بسیج دانشجویی به چاپ می‌رسد که در این غرفه نیز قرار داده شده است.

وی ادامه داد: از سازمان بسیج دانشجویی کشور ۲۰ عنوان کتاب و از بسیج دانشجویی دانشگاه‌های کشور ۷۰ عنوان کتاب به نمایشگاه آورده شده است و تا روزهای آینده با توجه به کتب دیگری که از نواحی مختلف بسیج دانشجویی می‌آید به ۱۵۰ عنوان کتاب خواهد رسید.

گفتنی است غرفه انتشارات سازمان بسیج دانشجویی کشور واقع در شبستان مصلی، راهروی ۶، جنب انتشارات انقلاب اسلامی پذیرای علاقه‌مندان به کتاب و کتاب‌خوانی است.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار