مسئول بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان:

مدیریت و همکاری در موقع سیل باعث جلوگیری از خسارات زیادی شد

علیرضا کیخا خاطرنشان کرد: در موقع سیل تمام نیرو ها به میدان آمدند و همکاری کردند، با شرایط کنونی سیل زدگان به مواد غذایی و لوازم بهداشتی بسیار احتیاج دارند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / علیرضا کیخا در نشست با دکتر عباس اویسی رئیس دانشگاه پیام نور گفت: ما در دوران جنگ تحمیلی این همکاری که امروزه در سیل مشاهده می کنیم را تجربه کرده بودیم.

وی ادامه داد: در زمان جنگ نیرو های نظامی و مردمی  با صلاح در مقابل دشمن می جنگیدن ولی امروزه با ابزاری دیگر به کمک مردم سیل زده آمده اند، و این همکاری برای همیشه ادامه دارد، سیل زدگان به مواد غذایی و لوازم بهداشتی بسیار احتیاج دارند و چنین وسایلی برای آن ها مهم است.

علیرضا کیخا یاد آور شد: وصعت آب در منطقه خوزستان بسیار زیاد است؛ با وجود این وصعت آب در ۶۰ ساعت ۱۴ عدد پل برای عبور و مرور درست شد، اکنون ۷ روستا در سیستان درگیر سیل شده اند، در موقع سیل تمام نیرو ها به میدان آمدند و با همکاری و مدیریت از خسارات زیادی جلو گیری شد.

در ادامه عباس اویسی رئیس دانشگاه پیام نور گفت: کشور های مختلف بخصوص کشور های دشمن این سیل را بسیار رسد می کنند، وقتی دشمن اراده مردم را دید که به صورت خودجوش به میدان آمدند و به هموطنان خود کمک می کنند باعث شکست خوردن آن ها شد.

وی در پایان گفت: ما باید بعد از این سیل آمادگی این را داشته باشیم که خسارت بعد از آن را جبران کنیم، در این سیلاب مردم به معنی واقعی به میدان آمدند و به هموطنان خود کمک کردند.

کلیدواژه ها


دانشگاه سیل سیستان

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار