مسئول بسیج دانشجویی استان:

تمام تشکل های دانشجویی پشتیبان سپاه و انقلاب اسلامی هستند

علی رضا کیخا یاد آور شد: زمانی که ترامپ سپاه را یک تروریست خواند تمام دانشجویان تشکل های مختلف با صدور بیانیه از سپاه همایت کردند و با این کار خود ثابت کردند که پشتیبان سپاه هستند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / علی رضا کیخا مسئول بسیج دانشجویی استان سیستان و بلوچستان در نشست صمیمانه با دانشجویان گفت: امروزه عصاره دانشگاه علوم پزشکی از تشکل ها و عقاید سیاسی مختلف در کنار یک دیگر جمع شده اند.

وی ادامه داد: همه ی کسانی که در تشکل های دانشگاه ها کار می کنند بچه های همین انقلاب هستند، سلیقه های سیاسی دانشجویان با یک دیگر فرق می کند، ولی همه خود را پاسدار و حافظ آرمان های انقلاب اسلامی می دانند.

مسئول بسیج دانشجویی ادامه داد: همه ی ما در رسیدن به هدف یک مسیر را می رویم و این یک اتفاق بزرگی است، همه ی ما می دانیم سپاه یک نهاد مقدس و مردمی است.

وی افزود: وقتی یک حماقتی از سوی یک انسان دیوانه سر می گیرد همه برای اثبات این که همه ی ما پشتیبان این نهاد هستیم به میدان می آییم.

علی رضا کیخا در پایان مطرح کرد: ما اولین استانی بودیم که وقتی این اتفاق رخ داد دانشجویان های تشکل های اصلاح طلب و اصولگرای دانشگاه سیستان و بلوچستان بیانیه محکومیت صادر کردند.

کلیدواژه ها


سپاه بسیج سیاسی دانشگاه

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار