مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد زاهدان خبر داد؛

اعزام دانشجویان جهادگر دانشگاه آزاد زاهدان به مناطق سیل زده استان و کشور

جعفری با اشاره به بارندگی شدید در برخی نقاط و آب گرفتگی این مناطق گفت: گروه جهادی این دانشگاه به منظور خدمت رسانی آماده اعزام به مناطق سیل‌زده هستند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / رضا جعفری، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد زاهدان با اشاره به فعالیت گروه جهادی این دانشگاه در مناطقی که احتمال سیل در آن وجود دارد گفت: دانشجویان این دانشگاه از شب گذشته با پر کردن گونی ها از خاک به عنوان سیل بند فعالیت خود را آغاز کرده اند.

جعفری افزود: با توجه به اینکه بارش باران در مناطق جنوبی استان احتمال خسارت بیشتری را دارد، ۲۵ نفر از دانشجویان جهادگر این دانشگاه به مناطق جنوبی استان اعزام خواهند شد.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد زاهدان ضمن تقدیر از مدیریت انقلابی دانشگاه آزاد اسلامی استان به جهت همکاری و همراهی خاطرنشان کرد: با توجه به گستردگی استان و هم چنین احتمال وقوع سیل در بخش شمالی استان، مسئولین استانی نیز باید با هم فکری و هم افزایی هر چه تمام تر و حضور به موقع در صحنه کمک حال جهادگران باشند.

وی اظهار داشت: با توجه به بروز حادثه سیل اخیر در استان خوزستان و نیاز به حضور گروه های جهادی در آن منطقه ، ۳۰ نفر اعضای گروه جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه ازاد زاهدان به منظور خدمت رسانی اواخر هفته جاری به مناطق سیل زده استان خوزستان اعزام خواهند شد.

جعفری با اشاره به تأکید رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) مبنی بر حضور همگانی و همکاری همه نهاد ها جهت جبران خسارت های وارده به مردم عزیز کشورمان ابراز داشت: کمک های نقدی و غیر نقدی خود را به همراه این گروه جهادی به منطقه خواهیم فرستاد.

وی عنوان کرد: با توجه به حمایت های صورت گرفته توسط دانشگاه ازاد اسلامی استان احتمال اعزام گروه های جهادی دیگر در صورت لزوم و نیاز خواهد بود.

ارسال نظر


captcha