مسئول تعلیم و تربیت بسیج دانشجویی اردبیل خبرداد؛

آغاز ثبت نام طرح ولایت و دوره های خط امام استانی در دانشگاه های استان

مسئول تعلیم و تربیت بسیج دانشجویی استان اردبیل از آغاز ثبت نام دوره های طرح ولایت کشوری و خط امام استانی در دانشگاه های استان خبرداد و گفت: علاقمندان جهت ثبت نام می توانند به حوزه ها و دفاتر بسیج دانشجویی در دانشگاه ها مراجعه کنند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / حسین محرمی مسئول تعلیم و تربیت بسیج دانشجویی استان اردبیل در گفتگو ما از اغاز ثبت نام دوره های طرح ولایت کشوری و خط امام استانی در دانشگاه های استان خبرداد و گفت: علاقمندان جهت ثبت نام می توانند تا 15 اردبیهشت جهت ثبت نام به حوزه ها و دفاتر بسیج دانشجویی در دانشگاه ها مراجعه کنند.

وی با بیان اینکه آزمون ورودی طرح ولایت کشوری به صورت اینترنتی برگزار خواهد شد،گفت: داوطبین پس از قبولی در این مرحله، به مصاحبه حضوری دعوت می شوند تا قبول شدگان نهایی به این دوره که تابستان سالجاری در مشهد مقدس برگزار خواهد شد، اعزام شوند.

محرمی به منابع امتحانی دوره طرح ولایت کشوری نیز اشاره کرد و گفت: بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، متن سخنرانی علامه مصباح در جمع فراگیران طرح ولایت، تست هوش و اطلاعات عمومی دینی و انقلابی از جمله موارد امتحانی است که در سایت ثبت نام قابل بهره برداری است.

مسئول تعلیم و تربیت بسیج دانشجویی استان در ادامه سخنان خود به دوره های خط امام استانی نیز اشاره کرد و گفت: علاقمندان به شرکت در این دوره ها نیز می توانند با حضور در دفاتر بسیج دانشجویی در دانشگاه های استان نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

وی به شرایط شرکت در دوره های خط امام استانی نیز اشاره کرد و با بیان اینکه قبولی در مصاحبه تخصصی تنها شرط لازم برای پذیرش فراگیران در دوره های خط امام استانی است، گفت: این دوره نیز به صورت متمرکز در مرکز استان برگزار خواهد شد.

محرمی گفت: حضور در دوره های خط امام استانی یکی از شرایط و ملاک های شرکت در ازمون دوره طرح ولایت کشوری است.

انتهای پیام/ج

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار