معاون فرهنگی سازمان بسیج دانشجویی:

یادمان شهدای هویزه میزبان سیل زدگان است

وجدانی نیا با اشاره به ارایه خدمات مورد نیاز سیل زدگان در مقر یادمان شهدای هویزه گفت: ۳۰۰ دانشجوی بسیجی خدمات مورد نیاز سیل زدگان را در این مکان ارایه می دهند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /  «امیر وجدانی نیا» در مورد اقدامات بسیج دانشجویی در مناطق زلزله زده گفت: اداره مقر یادمان شهدای هویزه که در نزدیکی شهر هویزه برعهده بسیج دانشجویی است و با توجه به سیلی که استان خوزستان رخ داد با همت دانشجویان بسیجی یادمان هویزه به یک ستاد بزرگ تبدیل شده که محل اسکان اضطراری سیل زدگان شهرهای اطراف مانند سوسنگرد، بستان و هویزه و حمیدیه شده است.

معاون فرهنگی سازمان بسیج دانشجویی افزود: یادمان شهدای هویزه میزبان سیل زدگان است و خدمات متنوعی را در اختیار آنها قرار داده است، خدماتی مانند اسکان سیل زدگان، خدمات تخصصی پزشکی در بیمارستان نیروی دریایی، خدمات فرهنگی و اجتماعی به خانواده های سیل زدگان مانند پارک بازی  و برگزاری جنگ های شادی را ارایه می دهند.


وجدانی نیا اظهار کرد: خدمات بهداشت محیط و موکب های خدمات رسانی با پخت غذا خدمات خوبی را به سیل زدگان ارایه می کنند و قریب به ۳۰۰ خادم دانشجو خدمات بهداشتی و درمانی و اجتماعی و فرهنگی را به سیل زدگان ارایه می دهند.

وی گفت: با توجه به مقبر شهدای هویزه در این مکان مقر یادمان هویزه از معنویت خاصی برخودار است و مراسم ادعیه و نماز جماعت نیز در این مکان برگزار می شود.


وجدانی نیا تصریح کرد: تا زمانی که نیاز به ارایه خدمات در این مکان باشد ما در این محل حضور داریم و خدمات را به سیل زدگان ارایه می دهیم و دانشجویان بسیجی از ابتدای وقوع سیل خدمات مورد نیاز سیل زدگان را در این مکان ارایه می کنند./

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار