در محکومیت اقدام آمریکا علیه سپاه

تجمع سراسری دانشجویان دانشگاه فرهنگیان در حمایت از سپاه پاسداران+بیانیه

دانشجویان دانشگاه فرهنگیان یاسوج ظهر امروز محکومیت اقدام آمریکا علیه سپاه پاسداران تجمع کردند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / دانشجویان دانشگاه فرهنگیان یاسوج ظهر امروز در حمایت از سبز پوشان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و در محکومیت اقدام آمریکا تجمع کردند. این تجمع بصورت همزمان در بیش از 90 پردیس و مرکز دانشگاه فرهنگیان در سراسر کشور برگزار شد.در پایان دانشجویان با قرائت بیانییه ای این اجتماع را به پایان رساندند.

متن بیانیه به شرح زیر است:بسم الله قاسم الجبارین

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان ید قدرت الهی چهل سال است کا در تمام عرصه های نظامی ،فرهنگی، سیاسی، جهادی و ... همواره در میدان بوده و بدون هیچ چشم داشتی در تلاش بوده است. شرق و غرب در طول 8 سال جنگ تحمیلی و زمانی که سپاه و بسیج در سال های اول تاسیس خود به سر می بردند و تنها با نیروی ایمان و اعتقاد خود مقابل آنها می ایستادند نتوانستند حتی ذره ای از این خاک مقدس به چنگ آورند ولی حالا مطمئن باشند سپاه آنقدر پیشرفت کرده که جواب این دغل بازی های سسیاسی را نه تنها با نیروی ایمان و اعتقاد بلکه با سجیل و ذولفقار خواهد داد.

وقتی آمریکا خبیث سپاه را به عنوان یک نهاد نظامی دولتی تحریم می کند و تروریست می نامو این نشان می دهد که نفوذ سپاه در منطقه و بلکه در قلوب مردم این منطقه به شدت جای گرفته است که توان و این است که توان این رژیم جنایت کار را طاق کرده است.آمریکا بداند اگر هدفش این بوده که با تحریم سپاه یک جنگ روانی تحریمی راه بیندازد و مردم را در مقابل سپاه قرار دهد در اشتباه است و بزودی خواهد فهمید که این نهاد مقدس که یک نهاد کاملا مردمی و برخاسته از فرهنگ عاشوراست که در دل تک تک مردم این کشور نهادینه شده است و نمی توان این فرهنگ و روحیه را از آنها جدا کرد.

به حول و قوه الهی مردم ایران جواب این اقدام خصمانه و کورکرانه را با اتحاد و همدلی خود به صورت مشتی محکم به دهان آمریکا فرود خواهد آورد.

بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان یاسوج

 

 

 

 

 

 

 

 

کلیدواژه ها


سپاه آمریکا دانشجویان

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار