فراخوان های مجازی اردوهای جهادی فاقد مجوز است / هرگونه اعزام توسط بسیج دانشجویی واحدها انجام می شود

پیرو برخی فراخوان های فاقد مجوز منتشره در فضای مجازی تحت عنوان اعزام دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی به مناطق سیل زده توسط قرارگاه جهادی دانشگاه آزاد اسلامی، به اطلاع عموم دانشجویان مشتاق می رساند


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / پیرو برخی فراخوان های فاقد مجوز منتشره در فضای مجازی تحت عنوان اعزام دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی به مناطق سیل زده توسط قرارگاه جهادی دانشگاه آزاد اسلامی، به اطلاع عموم دانشجویان مشتاق می رساند هرگونه اعزام گروه های جهادی به مناطق سیل زده از طریق بسیج دانشجویی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی و با مجوز ناحیه بسیج دانشجویی استان ها انجام می شود. لذا فراخوان های منتشره ارتباطی با بسیج دانشجویی ندارد.


همچنین تاکنون بسیج دانشجویی قرارگاهی در مرکزیت دانشگاه تحت عنوان قرارگاه جهادی تشکیل نداده است و این موضوع در دست بررسی می باشد.

لازم به ذکر است طی تماس با مسئولان ارشد دانشگاه، ایشان نیز از فراخوان های منتشر شده در فضای مجازی در خصوص اعزام دانشجویان این دانشگاه توسط قرارگاه مذکور ابراز بی اطلاعی نموده و انتساب آن به دانشگاه آزاد اسلامی را رد نمودند.

گفتنی است مطابق ماده ۲۲ آیین نامه‌ اردوهای دانشجویی مصوب ۲۹۷ شورای اسلامی شدن دانشگاه ها و مراکز آموزشی مورخ ۹۵/۶/۱۵ برگزاری هرگونه اردوی دانشجویی با عنوان دانشگاه بدون اخذ مجوز از شورای فرهنگی دانشگاه ممنوع می باشد. بسیج دانشجویی عموم دانشجویان به خصوص دغدغه مندان را به رعایت قوانین دانشگاه دعوت می کند.والعاقبة للمتقین
مرکز هماهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار