مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کازرون:

رونق تولید ملی مشکلات بیکاری، تورم و معیشت را برطرف می‌کند/جریان دانشحویی در برابر سیاست‌های غلط مالی و بانکی ساکت نمی‌ماند

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کازرون گفت: راهکار حل مشکل بیکاری، تورم و ایجاد رونق در کسب و کار و حل مشکلات معیشتی مردم، رونق تولید است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / شایان باذلی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص شعار سال اظهار داشت: دولت و مسئولین باید شرایط تولید را آماده و منابع مالی را تامین و نظارت را به خوبی داشته باشند و از ورود کالاهایی که در داخل تولید می شود جلوگیری کنند، و تولید کنندگان هم باید کالاهای باکیفیت که بهتر از کالاهای وارداتی باشد تولید کنند و نقش مردم هم این است فقط از کالای ایرانی استفاده کنند.


وی گفت: نوسانات قیمت‌ها و مشکلات ارزی از مهمترین مشکلات سال گذشته می باشد و رونق تولید ملی نیازمند مدیریت جهادی است و طریق اقتصاد دولتی محقق نمی‌شود. رونق تولید ملی از طریق اقتصاد مقاومتی و مردمی تحقق می‌یابد؛ مردم باید اقتصاد کشور را در دست داشته باشند و دولت حداقل حضور را در اقتصاد داشته باشد.


مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کازرون بیان داشت: راهکار حل مشکل بیکاری، تورم و ایجاد رونق در کسب و کار و حل مشکلات معیشتی مردم، رونق تولید است.

 

باذلی بیان داشت: جایگاه جمهوری اسلامی ایران در زمینه بهبود فضای کسب و کار نسبت به سال گذشته چهار پله سقوط کرده است و با تکیه بر توانمندی‌های داخلی می‌توانیم از مشکلات، همچنین دشمنی‌های آمریکا و تداوم فشار‌های اقتصادی علیه کشورمان عبور کنیم.


عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان کازرون گفت: در این شعار به مشکلات و پیشرفت اقتصادی توجه می شود که امیدواریم مسئولان این مهم را سرلوحه کار خود قرار دهند چرا که رونق تولید افزایش ارزش پول ملی را در بر خواهد داشت. امکانات کشور را باید بسیج کرد و بدانیم در شرایط جنگ اقتصادی هستیم و در شرایط جنگ باید نقش جوانان را پررنگ کرد.


وی تاکید کرد: در این برهه از انقلاب، وحدت و همدلی حول محور ولایت بسیار اهمیت دارد و باید از اختلاف‌افکنی جناحی جلوگیری و خودداری کنیم.


باذلی تصریح کرد: جریان دانشجویی در برابر عواملی که معیشت و اقتصاد را مستقیماً تحت تأثیر قرار می‌دهد و تأثیر مستقیم روی اقتصاد، معیشت و اشتغال در کشور دارد، باید ورود جدی و میدانی داشته باشد. به‌طور مثال تعطیلی کارخانه‌ها و اخراج کارگران که در نقاط مختلف کشور مشاهده شده و تا حدودی هم اوج گرفته و موجب پدید آمدن نگرانی شده است را جریان‌های دانشجویی باید اولویت اصلی خودشان بدانند.


مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون تصریح کرد: جریانات انقلابی بایدبا ورود جدی به موضوعات معیشتی، شعار سال را را جزء اولویت‌های خودشان قرار دهند و در برابر خصوصی‌سازی‌های بدون مرزی که از سوی دولت انجام شده و باعث ورشکستگی تولیدات داخلی شده ورود کنند. همچنین جریان دانشجویی و جریانات انقلابی در رابطه با سیاست‌های غلط مالی و بانکی که منجر به کاهش ارزش پول ملی شده، نباید منفعل و ساکت باشند.

 

ارسال نظر


captcha