مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های اقلید خبرداد:

۱۰۰ نفر از دانشجویان بسیجی اقلید به مدت ۴ روز از مناطق عملیاتی دفاع مقدس بازدید کردند

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های اقلید گفت: برگزاری مسابقات فرهنگی در اتوبوس ها و روایتگری راویان دفاع مقدس جهت آشنایی دانشجویان با سیره شهدا از برنامه‌های اجرا شده در این اردو بود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / محمدرضا قربانی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های اقلید در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص اعزام راهیان نور دانشجویی در این شهرستان بیان داشت: تعداد ۱۰۰ نفر از دانشجویان خواهر و برادر دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی شهرستان اقلید در اردوی راهیان نور دانشجویی این شهرستان در قالب کاروان از دانشگاه تا دانشگاه با عنوان حج بصیرتی و با شعار "جوان انقلابی، پرچم‌دار پیشرفت ملی در دهه پنجم انقلاب اسلامی" از یادمان های دفاع مقدس در جنوب کشور بازدید کردند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های اقلید افزود: این دانشجویان در چهار روز حضور خود در اردوی راهیان نور از معراج الشهدای اهواز و یادمان‌های شهید باقری، طلائیه، هویزه، شلمچه، کانال کمیل و حنظله، نهر خیّن و علقمه بازدید کردند.

قریانی تصریح کرد: برگزاری مسابقات فرهنگی در اتوبوس ها و روایتگری راویان دفاع مقدس جهت آشنایی دانشجویان با سیره شهدا از برنامه‌های اجرا شده در این اردو بود.

وی عنوان داشت: از جمله ویژه برنامه‌های به اجرا درآمده برای دانشجویان تماشای نمایش میدانی "ستارگان زمینی" در پادگان شهید مسعودیان از جمله ویژه برنامه های این اردو بود که مورد توجه دانشجویان قرار گرفت.
 

ارسال نظر


captcha