روایت جنگ اقتصادی با استفاده از راویان قرارگاه احمدی روشن در اردوهای راهیان نور دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد

روایتگری جنگ اقتصادی ،جنگی که بود و جنگی که هست ؛در اردوها بسیار مورد استقبال دانشجویان واقع شده است .


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی : برای دومین سال است که در کنار  راویان جنگ تحمیلی  و  اساتید سیره شهدا ؛ جهت تبیین و تشریح ابعاد مختلف جنگ اقتصادی و بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی در ابعاد و سطوح مختلف و همچنین تشریح بیانیه گام دوم و حرکت به سمت تمدن سازی  از راویان انقلاب و دانش پژوهان قرارگاه دانشجویی احمدی روشن  و اساتید  جنگ نرم اعم از اعضای هیئت علمی و ادوار بسیج دانشجویی و سایر تشکل های دانشجویی استفاده می شود .


از آنجا که در بیانیه گام دوم به جوانان و حوزه علم و فناوری تاکید شده است و تبلور این دو مولفه در دانشجویان متجلی است ،برنامه ریزی مدونی انجام شده تا دانشجویان در طی چند روزه اردوی راهیان نور ،گعده های دانشجویی پیرامون راهکارهای اجرایی این بیانیه در ترم جاری بحث و تبادل نظر شود .


 روایتگری جنگ اقتصادی ،جنگی که بود و جنگی که هست ؛در اردوها  بسیار مورد استقبال دانشجویان واقع شده است .بنابراین در هر کاروان دانشجویی و دانشگاهی چند نفر از راویان دانش آموخته قرارگاه احمدی روشن آشنا به  علم اقتصاد  به واکاوی علل و عوامل جنگ تمام عیار اقتصادی می پردازند و راهکارهای عملی اقتصاد مقاومتی را برای دانشجویان تشریح می نمایند .

 

 

تصویری از دبیر قرارگاه تخصصی شهید احمدی روشن استان کهگیلویه و بویراحمد به همراه تیم کشوری قرارگاه احمدی روشن مستقر در یادمان شهدای هویزه

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار