دبیر مرکز مطالبه گری و عدالت خواهی بسیج دانشجویی استان فارس خبر داد:

مشکل پاکبانان صدرایی به زودی حل خواهد شد/ تا رفع نهایی مشکل همچنان پیگیر هستیم

دبیر مرکز مطالبه گری و عدالتخواهی بسیج دانشجویی فارس گفت: پیمان کار سابق که تا پایان دی ماه مشغول به کار بوده، موظف است تا پایان هفته جاری، حقوق دی ماه به همراه عیدی این ده ماه که برعهده او هست، تمام و کمال پرداخت کند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / میلاد حاجی زاده دبیر قرارگاه مطالبه گری و عدالت خواهی بسیج دانشجویی فارس در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص پیگیری مسئله پاکبانان شهرداری صدرا بیان داشت: روز گذشته جلسه ای  به دعوت شهردار صدرا در محل سالن جلسات شهرداری صدرا با حضور، امام جمعه محترم شهر صدرا، شهردار محترم، رئیس شورای شهر، تعدادی از معاونین شهرداری، پیمان کار سابق و جدید مربوط به موضوع پاکبانان و نمایندگان دانشجویان بسیجی برگزار شد.

وی در ادامه افزود: در این جلسه که حدود 4 ساعت به طول انجامید به صورت کامل به پیگیری موضوع مطالبات پاکبانان عزیز شهرداری صدرا پرداخته شد.

دبیر مرکز مطالبه گری و عدالتخواهی بسیج دانشجویی فارس با اشاره به مصوبات این جلسه  گفت: پیمان کار سابق که تا پایان دی ماه مشغول به کار بوده، موظف است تا پایان هفته جاری، حقوق دی ماه به همراه عیدی این ده ماه که برعهده او هست، تمام و کمال پرداخت کند.

وی در ادامه تصریح کرد: در صورت عدم انجام تعهدات، شهرداری صدرا به دستور شهردار محترم، ضمانت مالی پیمان کار را ضبط و صرف پرداخت حقوق عقب افتاده پاکبان مربوطه  می کند.

حاجی زاده با اشاره به مصوبات دیگر تاکید کرد: پیمان کار جدید موظف است تا پایان اسفندماه حقوق بهمن ماه پاکبانان عزیز را پرداخت کند.

وی در ادامه افزود: به دستور شهردار محترم، در اسرع وقت جلسه ای با حضور پیمان کار جدید و معاون اجرایی شهرداری صدرا برای بررسی دقیق وضعیت 8 پاکبان اخراجی تشکیل و آن هایی که بی دلیل منطقی و قانونی اخراج شده اند، سریعا به کار قبلی خود بازگردند.

حاجی زاده در پایان با اشاره به تلاش های مسئولین صدرا گفت: ضمن تشکر مجدد از امام جمعه محترم و شهردار محترم صدرا به دلیل حساسیت و پیگیری موضوع، به اطلاع مردم عزیز می رسانیم که دانشجویان بسیجی تا زمان حل کامل این مشکل و احقاق حقوق پاکبانان عزیز با دقت ناظر و پیگیر موضوع هستیم.

ارسال نظر


captcha