ریاحی:

جازموریان منطقه هدف گروه جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرمان در ایام نوروز ۹۸ است

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان: اردوی جهادی نوروز ۹۸ از تاریخ ۴ فروردین سال آیتده تا ۱۱ فروردین به تعداد ۷۰ نفر در منطقه جازموریان برگزار می شود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / ریاحی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان ضمن اشاره به آغاز دور جدید اردوهای جهادی در نوروز 98 اظهار داشت: مقام معظم رهبری تاکید فراوانی در زمینه فعالیت های گروه های جهادی دانشجویی و محرومیت زدایی در مناطق محروم دارند از این رو گروه جهادی عمار بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرمان که بیش از یک دهه از تاسیس آن می گذرد و سه سال گذشته را در منطقه نهضت آباد رودبار جندب فعالیت داشته است، جازموریان را به عنوان منطقه هدف جدید فعالیت های جهادی انتخاب نموده و برنامه ریزی بلند مدت چندساله برای این منطقه در نظر گرفته است.

وی افزود: سعی شده است در این برنامه بلندمدت حول محور اشتغال زایی و کارآفرینی تمرکز ویژه ای از طرف گروه جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد گذاشته شود. علاوه بر این برنامه ها و پروژه های عمرانی، فرهنگی، پزشکی و آموزشی هم در دستور کار برنامه ها هست.

ریاحی گفت: طی سه سال گذشته جندین مدرسه ترمیم و بازسازی شده توسط گروهای جهادی در شهرستان رودبارجنوب که ادامه این روند و موثر واقع شده آن نیاز به حمایت های دستگاه ها و مسئولین دولتی منطقه می باشد؛ اما متاسفانه مدتی است که مسئولین رودبار با سنگ اندازی های بی مورد کار را برای فعالیت های جهادی سخت کرده اند. امید است مسئولین مربوطه با توجه به تاکید فراوان مقام معظم رهبری پیرامون حمایت از گروهای جهادی، خارج از هرگونه تعصب نگذارند حرف رهبری بر روی زمین بماند و از گروه های جهادی حمایت کنند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان خاطر نشان کرد: اردوی جهادی نوروز ۹۸ از تاریخ ۴ فروردین سال آیتده تا ۱۱ فروردین به تعداد ۷۰ نفر در منطقه جازموریان برگزار می شود.

وی در پایان ضمن دعوت از تمامی دانشجویان این دانشگاه برای خدمت رسانی به مناطق محروم گفت: علاقه مندان شرکت در اردوی جهادی برای ثبت نام می توانند "نام و نام خانوادگی+ عمار"  را به شماره ۶۶۰۰۰۳۳۰۷۱ ارسال کنند.

ارسال نظر


captcha