با حضور گسترده دانشجویان؛

اختتامیه دوره تربیتی تشکیلاتی بسیج دانشجویی دانشگاه های ممسنی و رستم برگزار شد

اختتامیه دوره تربیتی تشکیلاتی بسیج دانشجویی دانشگاه های ممسنی و رستم با حضور مسئول سابق بسیج دانشجویی و خانواده شهید مدافع حرم ابوذر داودی طرح ولایت دانشگاهای این شهرها برگزار شد .


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /اختتامیه دوره تربیتی تشکیلاتی بسیج دانشجویی دانشگاه های ممسنی و رستم با حضور مسئول سابق بسیج دانشجویی و خانواده شهید مدافع حرم ابوذر داودی طرح ولایت دانشگاهای این شهرها برگزار شد .
 جلسه اختتامیه باحضور امید نصیبی فرمانده سپاه ممسنی، اسفندیار رضایی مسئول سابق بسیج دانشجویی فارس و خانواده محترم شهید داودی،مسئول دفتر فرهنگ دانشگاه آزاد و دانشجویان شرکت کننده در دوره برگزار شد.

سید احمدحسینی مسئول محترم بسیج دانشجویی دانشگاهای ممسنی و رستم ضمن خیرمقدم به حضار و ارائه گزارش از برگزاری برنامه، بیان داشت: در این برنامه نزدیک به 70 نفراز دانشجویان دانشگاه‌های ممسنی ورستم شرکت داشتند و این دوره باحضور اساتید استانی وشهرستانی به مدت 2 روز دردانشگاه آزاد ممسنی برگزار شد.

همسر شهید مدافع حرم ابوذر داودی به بیان خاطراتی از شهید داودی بیان کرد و گفت: یکی از مهم ترین ویژگی‌های شهید توجه به افراد فقیر دوستان ونزدیکان بود و ویژگی دوم این شهید دائم الوضو بودن این شهید بود و من به عنوان همسر شهید برای رضایت خاطر محدثه کوچک شهید دفاع از آرمان‌ها واهداف انقلاب و پشتیبانی از ولایت را در سرلوحه کارهای خود قرار می دهم.

 در پایان حاج اسفندیار رضایی به روایتگری پیرامون شهدا و دفاع مقدس پرداختند .

ارسال نظر


captcha
پربازدید ها
آخرین اخبار