حمید ماندگاری مسئول بسیج دانشجویی استان:

امروز با اعزام دو کاروان مستقل خواهر و برادر، اردوهای راهیان نور دانشجویی استان هرمزگان آغاز شد.

صبح امروز شنبه 11 اسفند 97 با حضور جانشین فرماندهی سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان و مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان با اعزام دو کاروان، اردوهای راهیان نور دانشجویی دانشگاه های هرمزگان از دو مکان گلزار شهداء بندرعباس و ناحیه بسیج دانشجویی به مناطق عملیاتی جنوب غرب کشور آغاز شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجوییسرهنگ پاسدار هدایت الله امیری جانشین سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان، گفت: امروز راهیان نور بستری را فراهم کرده است تا بتوان به وسیله آن دستاوردهای دفاع مقدس را برای دانشجویان تبیین نمود و اعزام دانشجویان به اردوهای راهیان نور،ضمن آشنایی آنان با مناطق عملیاتی و یادمان های دفاع مقدس، نقش موثری در انتقال حقایق و ارزش‌های اسلامی و اعتقادی به آنان دارد.

هدایت الله امیری افزود: اینکه شما برای این سفر دعوت و انتخاب شده اید وظیف شما را نسبت به دیگر دانشجویان مشتاق و محیط دانشجویی سنگین تر می کند و باید برای انتقال مفاهیم انقلابی در فضای دانشگاه خود را مسئول بدانید.

حمید ماندگاری مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان نیز گفت: امروز با اعزام این دو کاروانف اردوهای راهیان نور دانشجویی استان آغاز می شود که کاروان برادران به استعداد 2  اتوبوس و کاروان خواهران به استعداد 4 اتوبوس جمعا به تعداد بیش از 260 نفر برای بازدید از مناطق جنگی جنوب غرب (خوزستان) عازم شد.

وی گفت: در این دو کاروان دانشجویان دانشگاه های پیام نور، فرهنگیان، علمی کاربردی، فنی و حرفه ای، مذاهب اسلامی و علوم قرآنی از کل استان حضور دارند.

ماندگاری، تصریح کرد: این دانشجویان از مناطق عملیاتی فکه، یادمان شهدای هویزه ، یادمان شهید چمران در دهلاویه ، مسجد جامع خرمشهر ، یادمان شهدای شلمچه، اروند کنار و...  بازدید خواهند کرد و با نحوه مقاوت ایثارگری و سبک زندگی رزمندگان جبهه‌های نبرد حق علیه باطل آشنا خواهند شد.

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان، یادآور شد: اردوی راهیان نور دانشجویی مناطق عملیاتی جنوب غرب که از اا/ اسفند ماه شروع و تا 27/ اسفندماه ادامه دارد پیش بینی می شود بیش از 840 نفر از دانشجویان استان به این مناطق اعزام شوند.

وی اضافه کرد: انتقال آرمان، اهداف و فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان از اولویت‌هایی بوده که اعزام کاروان‌های راهیان نور به مناطق عملیاتی دفاع مقدس یکی از راهکار‌ها برای انتقال این ارزش‌ها است.

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار