معاون فرهنگی سازمان بسیج دانشجویی:

میزبانی از ۵۸ هزار نفر از زائران راهیان نور در سال گذشته/ اعزام دانشجویان خارجی تا چند روز آینده

وجدانی نیا از برگزاری اردوی راهیان نور دانشجویان خارجی تا چند روز آینده خبر داد و گفت: سال گذشته بسیج دانشجویی پذیرای قریب به ۵۸ هزار نفر از زائران در اردوهای راهیان نور بود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی«امیر وجدانی» در مورد اردوهای راهیان نور دانشجویی و برنامه های آن گفت: بسیج دانشجویی هر ساله برنامه های متنوعی را در محل یادمان  شهدا و اسکان زائران راهیان نور برگزار می کند و امسال نیز برنامه متنوعی را در این اردوها در نظر دارد.

 

معاون فرهنگی سازمان بسیج دانشجویی در مورد برنامه های راهیان نور در یادمان ها تصریح کرد: در منطقه حور و شط علی برنامه یک شب زندگی جبهه ای برگزار می شود ، در یادمان شهید حسن باقری و یادمان عملیات والفجر یک برنامه ویژه دانشجویی برگزار می شود.

وجدانی نیا اظهار کرد: در بیمارستان امام علی نیز که به محل اسکان راهیان نور تبدیل شده است نیز برنامه های ویژه خواهران برگزار می شود.

معاون فرهنگی سازمان بسیج دانشجویی  تصریح کرد: اولین اردوی ویژه دانشجویان خارجی تا چند روز آینده برگزار می شود این اردو از دانشگاه تهران به مناطق جنوب کشور اعزام  می شود.

 وی گفت: برای اردوهای راهیان نور خارجی با مشکل پذیرش مواجه نیستیم و هر چقدر که ثبت نام داشته باشیم اعزام اردوهای راهیان نور نیز انجام  می شود.

 

وجدانی نیا در مورد امار زائران راهیان نور بسیج دانشجویی در سال 97 اظهار کرد: سال گذشته بسیج دانشجویی قریب به 58 هزار نفر را در اردوهای راهیان نور جنوب کشور میزبانی کرد و پیش بینی می شود امسال این امار با رشد چشم گیری مواجه باشد، این امار دانشجویان خارجی را نیز در بر می گیرد.

 

این مسئول بسیج دانشجویی در بخش دیگری از بیانات خود اظهار کرد: یادمان شهدای هویزه تا چند روز آینده به بسیج دانشجویی تحویل داده می شود و اداره این مکان به بسیج دانشجویی سپرده می شود و توسط  گروهها دانشجویی اداره می شود.

 

وجدانی نیا در مورد نحوه ارایه خدمات در اردوهای راهیان نور گفت: حضور گروههای دانشجویی در محل اسکان و یادمان ها برای خدمات به  زائران نیز در اردوهای راهیان نور به عنوان خادمین راهیان نور از دیگر برنامه های  بسیج دانشجویی است، در حقیقت تمام خدمات مربوط به زائران راهیان نور دانشجویی توسط دانشجویان ارایه می شود.

 

معاون فرهنگی سازمان بسیج دانشجویی تصریح کرد: اردوهای راهیان نور از 15 بهمن تا 25 اسفند برگزار می شود، بعد از این تاریخ نیز گروههای دیگر به ارایه خدمات می پردازند/.

 

 

پایان پیام

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار