با حضور دکتر محمد حسین رجبی دوانی/

"مشق پرواز" با تجلیل از خانواده شهدای دانشجو به کار خود پایان داد


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / دومین کنگره شهدای دانشجو با عنوان "مشق پرواز" به کار خود پایان داد.

 

 

این کنگره که پنج اسفند ماه بعد از نماز مغرب و عشاء آغاز شد میزبان دکتر محمد حسین رجبی، مورخ و پژوهشگر و همچنین عضو هیئت علمی دانشگاه و حضور حداکثری دانشجویان بود؛ به نحوی که بخش عمده ای از دانشجویان از طریق ارتباط تصویری در سالن اجتماعات دانشکده کشاورزی مخاطب این برنامه قرار گرفتند.

 

گفتنی است این برنامه از طریق شبکه اجتماعی اینستاگرام در برخی پیج های پرطرفدار نیز به صورت پخش مستقیم میهمان مخاطبانی بود که توفیق حضور در تالار شهید آوینی را نداشتند.

 

در آغاز این برنامه رزم نوازان سپاه حضرت قمر بنی هاشم(ع) استان چهارمحال و بختیاری به پاسداشت جایگاه والای شهدای دانشجو هنرنمایی کردند.

 

در ادامه دکتر کریمی، رئیس دانشگاه شهرکرد و رئیس کنگره شهدای دانشجو با بیان اهمیت برگزاری این چنین برنامه هایی حضور خانواده معظم شهدا را گرامی داشت و به بیان مسائلی در خصوص برگزاری کنگره اشاره کرد.

 

مرتضی کریمی، مسئول بسیج دانشجویی استان نیز از تشکیل ستاد کنگره و پیگیری امور و کمیته بندی ها و احصاء شهدای دانشجو بر اساس دستورالعمل ابلاغی گفت و توجه ویژه به فراخوان ها و انجام امور عملیاتی کنگره توسط دانشجویان را از نکات اصلی و حائز اهمیت این برنامه برشمرد.

 

قرائت قرآن توسط یکی از دانشجویان برتر علمی در استان، سخنرانی دکتر رجبی دوانی، اجرای گروه نمایش و روایتگری، شعرخوانی توسط یکی از دانشجویان رشته پزشکی، رونمایی از کتاب در کوی نیکنامی، رونمایی از نرم افزار اندروید جامع شهدا و تجلیل از خانواده ها سایر برنامه هایی بود که در کنگره برگزار شد.

 

گفتنی است این برنامه از طریق شبکه اجتماعی اینستاگرام در برخی پیج های پرطرفدار نیز به صورت پخش مستقیم میهمان مخاطبانی بود که توفیق حضور در تالار شهید آوینی را نداشتند.

اخبار مرتبط در همین بخش...

 

 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار