گزارش تصویری؛

اختتامیه جشنواره هنری دانشجویی ققنوس در دانشگاه اصول الدین قم برگزار شد

اختتامیه جشنواره استانی ققنوس در دانشگاه اصول الدین قم برگزار شد و در آن نفرات برتر این جشنواره در سطح استان معرفی شدند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی به نقل از خبرگزاری دانشجو، اختتامیه جشنواره استانی ققنوس در دانشگاه اصول الدین قم برگزار شد و در آن نفرات برتر این جشنواره در سطح استان معرفی شدند. 

در این مراسم که باحضور مسئولین استانی، هنرمندان و دانشجویان در سالن آمفی تئاتر دانشگاه اصول الدین قم برگزار شد، نفرات زیر معرفی شدند:
در بخش خوشنویسی، مجید داستانی به عنوان نفر اول و اثر علی عرب نجف آبادی به عنوان اثر قابل تقدیر معرفی شدند. در بخش نمایشنامه و داستان نیز مصطفی باقرآبادی با داستان «سفره آقا» به عنوان اثر برتر معرفی شد و از داستان کوتاه «ماهی» اثر زینب محسنی تقدیر شد. 

فیلم داستانی «لایو» اثر علی دارایی به عنوان اثر برتر در بخش فیلم داستانی و فیلم «لحظه آخر» ساخته جابر نوری به عنوان اثر قابل تقدیر معرفی شدند. 

در بخش مستند محمدرضا دهستانی با فیلم مستند «سراج» و هادی نادری با مستند «زخم» به عنوان نفرات برتر و قابل تقدیر این بخش معرفی شدند. 

اعظم سعادتمند که با سه اثر در بخش شعر در این جشنواره حضور یافته بود، به عنوان شاعر برتر این جشنواره معرفی شد و از اشعار مهدیه حکیمی تقدیر شد. 

در بخش عکس و پوستر از زهرا افسر تقدیر شد؛ این بخش هیچ اثری به عنوان اثر برتر معرفی نشد. 

حسینعلی مرادی نیز در بخش پژوهش هنری با مقاله «شاخصه‌های اخلاقی در مدیریت رسانه» تقدیر شد. همچنین مداحی احسان رمضانی و موسیقی هادی نادری تقدیر به عمل آمد.

 

---
---
---
---
---
---
---

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار