با حضور مسئولین بسیج دانشجویی و دانشگاه؛

جلسه هماهنگی و پشتیبانی اردوی راهیان نور در دانشگاه آزاد ممسنی برگزار شد/تصاویر

جلسه هماهنگی و پشتیبانی ستاد راهیان نور دانشگاه آزاد ممسنی با حضور مسئولین برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /جلسه هماهنگی و پشتیبانی ستاد راهیان نور دانشگاه آزاد ممسنی باحضورسید احمد حسینی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های ممسنی و رستم ، دکتر شمس الدینی رئیس دانشگاه آزاد و حجت الاسلام شمس الدینی رئیس ستاد پشتیبانی راهیان نور ، دکتر فرجی مسئول بسیج اساتید دانشگاه، مسئول بسیج دانشجویی و جانشین خواهر دانشگاه در این دانشگاه برگزار شد .

حجت الاسلام شمس الدینی شمس الدینی ضمن خیرمقدم به حضار و بیان سخنانی در اهمیت  و دستور العمل راهیان نور دانشگاه آزاد اعلام آمادگی خود و دانشگاه را بیان داشت.


سید احمدحسینی مسئول بسیج دانشجویی ممسنی ضمن تقدیر وتشکر از همه اعضا جلسه درجهت همکاری در برگزاری برنامه های بسیج وبه خصوص اردوی راهیان سال قبل بیان داشت: اردوی راهیان نور  به عنوان یکی ازبزرگترین حرکت فرهنگی دانشگاه‌ها است که وظیفه هر انسان آزاده ودل در گرو انقلاب است جهت شناساندن ارزشهایی مانند ایثار جهاد، شهادت، زنده نگه داشتن آرمان‌های شهدا و امامین انقلاب است که از اردوهای راهیان نور پشتیبانی کند و از همه دوستان عضو ستاد می‌خواهم که نهایت تلاش خود را جهت هرچه با شکوه تر برگزار شدن این حرکت عظیم فرهنگی به کار بگیرند .


رئیس دانشگاه آزاد اظهار داشت: راهیان نور در بعد فرهنگی دانشگاه بزرگترین حرکت فرهنگی است از دوستان می‌خواهم که در جهت هرچه با شکوه تر برگزار شدن این برنامه  و در صورت استقبال دانشجویان نهایت همکاری و مساعدت را مبذول بفرمایند.

در ادامه سایرین به بیان نظرات خود پرداختند و با همکاری بسیج اساتید قرار شد از اساتید ارزشی وانقلابی جهت همراهی دانشجویان دعوت به عمل بیایید.

ارسال نظر


captcha