مسئول اردویی بسیج دانشجویی خبر داد:

آغاز اعزام کاروان های راهیان نور دانشجویی استان یزد از هفتم اسفندماه


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از یزد، حسین نمونه از اعزام کاروان‌های اردویی راهیان نور به یادمان‌های دفاع مقدس در مناطق عملیاتی دفاع مقدس خبرداد و اظهار داشت: دانشجویان دانشگاه های استان در قالب کاروان‌های مستقل خواهر و برادر اعزام می‌شوند.

 

وی با بیان اینکه از سوی بسیج دانشجویی دانشگاه های استان یزد کاروان‌های مستقلی به یادمان‌های دفاع مقدس در جنوب اعزام خواهند شد، بیان کرد: اردوهای راهیان نور جنوب در راستای گسترش فرهنگ ایثار، جهاد، مقاومت و دفاع مقدس در بین جوانان دانشجویی و معرفی سیره شهدا و تعمیق معرفت و بصیرت دانشجویان برگزار می‌شود.

 

مسئول اردویی ناحیه بسیج دانشجویی استان یزد با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری که فرموده‌اند ابتکار زیارت مراکز مهم دوران دفاع مقدس یک ابتکار انقلابی و الهی بود افزود: اردوهای راهیان نور با هدف تجدید بیعت جوانان بسیجی با آرمان‌های انقلاب و آشنایی نسل جوان، به‌ویژه جوانانی که به مناطق جنگی نرفته‌اند، با رشادت‌های رزمندگان در دفاع مقدس برگزار می‌شود.

 

نمونه با اشاره به اینکه در راستای برنامه راهیان نور جلسه‌ای با رؤسای دانشگاه‌های استان برگزار شد، بیان کرد: در این جلسه بر همکاری لازم دانشگاه‌ها برای اعزام دانشجویان به مناطق عملیاتی تأکید شد و مقرر شد هماهنگی لازم جهت اعزام حداقل 5درصد دانشجویان هر دانشگاه صورت پذیرد.

 

وی با بیان اینکه اعزام اردوهای راهیان نور سال جاری از تاریخ 7 اسفند سال جاری آغاز و تا 22 اسفند ادامه خواهد داشت، افزود: دانشجویان دانشگاه های استان یزد جهت ثبت نام می توانند به دفاتر بسیج دانشجویی در دانشگاه  های خود و یا وب سایت www.rahnoor.ir مراجعه نمایند.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار