مسئول بسیج دانشجویی استان مازندران بیان داشت :

تورم و گرانی کالاهای مورد نیاز مردم هر اهمال و کوتاهی ولو قاصرانه ای را در اذهان عمومی و حتی کارشناسان محتمل به خیانت و تعمد در قصور تداعی می کند!


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /

با توجه به اوضاع بغرنج اقتصادی و ناشایست معیشتی جامعه اسلامی، سید امیر سادات کرمی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های مازندران در یادداشتی چنین نوشت؛

بی تدبیری و عدم نظارت در حوزه اقتصاد موج می زند و تورم و گرانی کالاهای مورد نیاز مردم هر اهمال و کوتاهی ولو قاصرانه ای را در اذهان عمومی و حتی کارشناسان محتمل به خیانت و تعمد در قصور تداعی می کند! ما عموم مسئولین را دلسوز مردم می دانیم اما برخی مسئولین متولی امر بترسند از روزی که مردم در مورد آنان قضاوتهایی کنند که برای همیشه از نامشان در تاریخ کشور به بدی یاد شود!

مردم به خوبی هرچه تمام تر به وظیفه شرعیشان در حمایت از نظام عمل کردند اما افزایش افسارگسیخته ی قیمتها در حوزه خودرو و گوشت و حتی نان! آنهم تنها چندروز بعد حماسه ی مردم در ۲۲ بهمن، این تصور را در ذهن‌متباتر می کند که عده ای عزمشان را بر افزایش نارضایتی های مردم و ایجاد التهاب در کشور جزم کرده اند.

اما لازم می دانم تذکر جدی دهم که بسیج دانشجویی استان مازندران در مقابل این بی تدبیری ها و کوتاهی های بعضا عامدانه سکوت نکرده و اجازه نمی دهد که عملکرد منفی و غیرقابل توجیه عده ای قلیل از مسئولین، زحمتهای مخلصانه و پاکدستانه ی اکثریت متولیان و مسئولین نظام را تحت الشعاع قرار دهد.

ضمنا بسیج دانشجوی استان مازندران آمادگی کامل خود را در کمک به مسئولین در راستای کاهش مشکلات و حل مسائل مردم صادقانه اعلام می دارد، البته به شرطی که این نیاز در مسئولین کشوری و استانی احساس شود و رجوع به شبکه ی جوان تحصیل کرده و مبتکر کشور بعنوان یک فرصت بی بدیل قلمداد گردد.

ارسال نظر


captcha