به همت خواهران بسیجی دانشگاه آزاد کرمانشاه؛

دومین اردوی گروه جهادی شهیده زینب کمایی برگزار می شود

دومین اردوی گروه جهادی شهیده زینب کمایی به همت جمعی از خواهران جهادگر بسیج دانشجویی، نیمه دوم فروردین و اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۸ در منطقه محروم کرناچی برگزار می‌گردد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی : جانشین خواهران بسیج دانشگاه آزاد کرمانشاه در گفت و گو اظهار داشت: در سایه الطاف بی‌کران الهی دومین اردوی گروه جهادی شهیده زینب کمایی به همت جمعی از خواهران جهادگر بسیج دانشجویی، نیمه دوم فروردین و اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۸ در منطقه محروم کرناچی برگزار می‌گردد.

 

وی به اهم اقدامات گروه جهادی مذکور در فعالیت‌های آموزشی، فرهنگی، درمانی و خدمات مشاوره‌ای اشاره کرد و گفت: برگزاری کارگاه آموزشی برای اعضای گروه جهادی، اهدای جوایز به کودکان و نوجوانان و برگزاری مراسمات ماه مبارک رمضان را می‌توان به عنوان بخش دیگری از فعالیت‌های فرهنگی این گروه جهادی نام برد.

 

مهدیس کریمی خاطرنشان کرد: اردوی جهادی را به عنوان فضایی برای خودسازی و تقویت ایمان می‌شناسیم چرا که بسیاری از رذائل اخلاقی همچون خودبینی و خودنمایی ناخودآگاه کنار رفته، همدلی و همکاری برای رسیدن به اهداف جایگزین می‌شود.

 

جانشین خواهران بسیج دانشگاه آزاد کرمانشاه حضور در محلات حاشیه‌ای و دور شدن از فضای مرفه شهری موجب لمس زندگی سخت مردم شده و به جهادگران برای مطالبه از مسئولان بابت کم بهرگی و ضعف این مناطق توان و انگیزه مضاعف دانست و گفت: به دنبال مشارکت جمعی در این اردو شاهد اتحاد دانشجویان با سلایق مختلف اعم از سیاسی، فرهنگی و مذهبی، همچنین شاهد تلاش برای هدفی والا و واحد خواهیم بود.

 

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار