عضو قرارگاه شهید زین الدین قم در یادداشتی عنوان کرد

حل مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم به دست لوایح fatf و cft و پالرمو برطرف نمی‌شود

در برجامی که می‌گفتند امضای طرف مقابل (جان کری) تضمین است این بلا سر برجام آمد،حال که حتی خود حامیان این لوایح هم میگویند که هیچ تضمینی برای FATF نیست، سرانجامش چه میشود


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی: متن این یادداشت به شرح زیر می باشد: 

«بسم الله الرحمن الرحیم»

نماینده دولت گفتند که مجمع تشخیص مصلحت نظام باید تبعات عدم تصویب لوایح مبارزه با پولشویی را بپذیرد، شاید بدین معنی که درصورت عدم تصویب fatf فشار بر مردم بیشتر خواهد شد،ولی ذکر چند نکته خالی از لطف نیست:
۱- مگر این لایحه بالاتر از برجامی است که روزی از نظر دولت، عکس سلفی با آن افتخار بود و حتی رییس محترم جمهور پیش از آن، آب خوردنمان را هم بند برجام کرده بودند و قول حل و رفع یکجای تحریمها و مشکلات اقتصادی را داده بودند؛ ولی سرانجام آن چه شد! آیا فشار مشکلات از روی دوش مردم برداشته شد و یا چند برابر شد؟
۲-در برجامی که می‌گفتند امضای طرف مقابل (جان کری) تضمین است این بلا سر برجام آمد،حال که حتی خود حامیان این لوایح هم میگویند که هیچ تضمینی برای FATF نیست، سرانجامش چه میشود؟!
۳- و اکنون مجمع تشخیص مصلحت نظام را که یکی از ارکان اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است را تهدید میکنند یعنی آیا مسوولین ان شاءالله خیر اندیش، شما مصلحت مملکت را بهتر می دانید؟
شما امتحان خود را پس دادید در حالی که هیچ یک از ضمانت هایی را که کردید؛ عهده دار نشدید و البته آن موقع هم کار خود را با تهدید پیش بردید.
به قول معروف《 انسان عاقل از یک سوراخ دو بار گزیده نمی شود.》
همچنین مسوولین لطفا سیاست تهدیدی و اقتباسی از دولت آمریکا را لطفا کنار بگذارند.
۴- و سرانجام حل مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم به دست این لوایح و پالرموها برطرف نمی‌شود ،بیاییم خود را گول نزنیم و به مردم آدرس غلط ندهیم،  آقایون لطفاً به جای تهدید کردن و آدرس غلط دادن، در شیوه عملکرد خودشان یک تجدید نظری بفرمایند.
 
«ومن الله التوفیق »
بسیجی محمد خضری 
 
 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار