بیاینه بسیج دانشجویی نی‌ریز در محکومیت حمله تروریستی سیستان و بلوچستان:

جوانان انقلابی ایران، آماده مبارزه با استکبار و جهانخوران هستند/امت حزب‌الله با شهادت، میدان را خالی نخواهد کرد

امروز در حالی که مردم عزیزمان با حضور خود در جشن های انقلاب و راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن، دشمنان را نا امید کرده و حضور میلیونی مردم، کام امت انقلابی را شیرین کرده بود، خبر حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان همه را متاثر کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /  بسیج دانشجویی نی ریز در محکومیت حمله تروریستی سیستان و بلوچستان بیاینه ای صادر کرد.
متن این بیانیه به شرح زیر است:

بکشید ما را،
ملت ما بیدارتر می شود.
امام خمینی (ره)

در روزهایی که مردم کشور عزیزمان به دنبال فراهم نمودن مقدمات جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی خود بودند، دشمنان انقلاب اسلامی، بیش از پیش درصدد به هم زدن امنیت کشور و اقدامات تروریستی در جشن ها و مراسمات میهن عزیزمان بودند.

 بنابراین لازم بود نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی بیش از پیش هوشیار بوده و بخاطر حفظ رفاه و امنیت مردم، خصوصا در این روزهای آخر منتهی به راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن ماه، مراقب کید دشمنان قسم خورده این ملت باشند و کاملا هوشیار و در حال آماده باش به سر برند.


امروز در حالی که مردم عزیزمان با حضور خود در جشن های انقلاب و راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن، دشمنان را نا امید کرده و حضور میلیونی مردم، کام امت انقلابی را شیرین کرده بود، خبر حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان همه را متاثر کرد.


نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی کشور که توانستند علی رغم تلاش های دشمنان، امنیت کامل را در کشور فراهم کرده و در حالی که برخی از آن ها به خاطر امنیت مردم، مدت ها بود خواب کافی نداشته و در سرمای زمستان، خصوصا در مرزهای شرقی کشور و به دور از خانواده، به پاسداری از حریم کشور عزیزمان مشغول بودند و امروز قصد بازگشت به سمت خانواده خود را داشتند، مظلومانه به شهادت رسیدند.


این در حالی است که مدعیان دروغین حقوق بشر و مبارزه با تروریست، در تجمع ضد ایرانی ورشو گرد هم آمده و با شنیدن این اقدام از سوی گروه های مورد حمایت خود، سیل پیام های شادی توییتری خود را روانه کردند.


مطمئنا این دشمنان قسم خورده نمی فهمند و نخواهند فهمید که ملت ما شهادت را افتخار خود می داند و امت حزب‌الله با شهادت، میدان را خالی نخواهد کرد.

شهدا برای ما ستاره اند و ملت بزرگ ایران، با هر شهادتی مسیر خود را بهتر خواهند شناخت.

بسیج دانشجویی شهرستان نی ریز ضمن قدردانی از زحمات پاسداران و حافظان حریم امنیت کشور، این اقدام تروریستی را به شدت محکوم کرده و از عاملان و حامیان این اقدام تروریستی اعلام انزجار نموده و شهادت این فرزندان ملت را به امام زمان (عج) و نائب بر حقش و خانواده های محترم آنان تبریک و تسلیت عرض نموده و اعلام می کند جوانان انقلابی ایران، آماده مبارزه با استکبار و جهانخوران هستند و تا ظلم و جور هست مبارزه هست و تا مبارزه هست ما هستیم.

راه شهدا پر رهرو باد

 

ارسال نظر


captcha