با برگزاری انتخابات شورای تبیین مواضع

اعضای شورای تبیین مواضع استان کرمان مشخص شدند

انتخابات شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان کرمان در محل نمازخانه این نهاد و با حضور آقای پهلوان مسئول بررسی و تحلیل استان و مسئولان بسیج دانشجویی دانشگاه های استان برگزار گردید.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / صبح روز گذشته انتخابات شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان کرمان در محل نمازخانه این نهاد و با حضور آقای پهلوان مسئول بررسی و تحلیل استان و مسئولان بسیج دانشجویی دانشگاه های استان برگزار گردید.

در ابتدای این مراسم، پهلوان، مسئول بررسی و تحلیل بسیج دانشجویی استان کرمان طی سخنانی ضمن توضیح مسئولیت های این شورا اظهار داشت: مواضع بسیج دانشجویی درقبال اتفاقاتی که در شهر، شهرستان، استان و کشور رخ می دهد، توسط این شورا تعیین می شود.

وی افزود: با توجه به نزدیک بودن اردوهای راهیان نور، عمده برنامه های شورا برای سال آینده است ولی به دنبال آن هستیم که نظم جلسات بهم نخورد.

مسئول بررسی و تحلیل بسیج دانشجویی استان ضمن اشاره به فعالیت های شورای پیشین ابراز امیدواری کرد شورای جدید سرآمد تمامی نواحی شود.

در ادامه پس از نام نویسی نامزدهای عضویت در شورا، هر یک از نامزدها به معرفی خود و بیان برنامه های در نظر گرفته شده برای شورا پرداختند.

پس از رای گیری اعضای شورا برای دوره بعدی مشخص شدند. گفتنی است نخستین جلسه شورا بلافاصله پس از رای گیری تشکیل شد و آقای معین وحدت بعنوان دبیر شورا برگزیده شد.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha