در راستای کنگره بزرگداشت 6500 شهید استان کرمان

برگزاری نشست هماهنگی یادواره شهید گمنام دانشگاه صنعتی سیرجان

مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان: با برنامه‌ریزی‌ های صورت گرفته توسط بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی سیرجان، مراسم یادواره شهید گمنام دانشگاه صنعتی در تاریخ ۱۳اسفند با حضور سخنران و مداح اهل بیت (ع) بعد از نماز مغرب و عشا در نماز خانه دانشگاه صنعتی در جوار مرقد مطهر شهید گمنام برگزار خواهد شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / صبح دیروز جلسه هماهنگی به منظور برگزاری هر چه بهتر یادواره شهید گمنام دانشگاه صنعتی سیرجان با حضور فرمانده ناحیه مقاومت سپاه سیرجان، مسئول بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان، رئیس دانشگاه صنعتی، مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه صنعتی، معاون فرهنگی دانشگاه صنعتی و رئیس اداره روابط عمومی دانشگاه صنعتی درمحل دفتر رئیس دانشگاه صنعتی سیرجان برگزار گردید.

در این جلسه ابتدا دکتر محمودی رئیس دانشگاه صنعتی سیرجان ضمن تقدیر و تشکر از فرمانده سپاه و بسیج دانشجویی گفت: این جلسه به منظور برنامه ریزی، هماهنگی، تعامل دانشگاه با سپاه و بسیج دانشجویی جهت برگزاری هر چه باشکوهتر یادواره شهید گمنام دانشگاه صنعتی سیرجان تشکیل شده است و ان شاالله با همکاری و تعاملی که دانشگاه صنعتی با ناحیه سپاه و بسیج دانشجویی شهرستان دارد یادواره ای در شآن و منزلت شهید گمنام برگزار خواهیم کرد.

در ادامه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سیرجان اظهار داشت: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) برگزاری یادواره شهدا کمتر از مقام شهادت نیست، سپاه و بسیج دانشجویی با افتخار میزبان برگزاری یادواره شهدا در سطح شهرستان و دانشگاه ها می باشد.

سرهنگ مهدوی فرد افزود: باید هدف و منزلت شهدا را ارج بنهیم و بدانیم که شهادت، عروج و جاودانه به ابدیت پیوستن است.

این مقام مسئول تاکید کرد: در این مراسم باید در خصوص اهمیت و جایگاه شهدای گمنام که وجودشان برکتی برای دانشگاه و شهرستان است، سخن گفته شود.

سخنران بعدی مراسم مسئول بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان بود که در اظهاراتی تصریح کرد: شهادت بالاترین ارزش و امتیازی است که انسان‌های ممتاز به آن رسیده‌اند.

علی سلیمی دریابیگی در ادامه، از همکاری ریاست دانشگاه صنعتی ومسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه صنعتی و معاونت فرهنگی دانشگاه صنعتی در برپایی این مراسم تشکر کرد.

مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان گفت: با برنامه‌ریزی‌ های صورت گرفته توسط بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی سیرجان، مراسم یادواره شهید گمنام دانشگاه صنعتی در تاریخ ۱۳اسفند با حضور سخنران و مداح اهل بیت (ع) بعد از نماز مغرب و عشا در نماز خانه دانشگاه صنعتی در جوار مرقد مطهر شهید گمنام برگزار خواهد شد.

در ادامه، مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌های صنعتی سیرجان گفت: نهاد رهبری در دانشگاه هم همکاری لازم با مجموعه بسیج دانشجویی درجهت برگزاری یادواره شهید گمنام دانشگاه صنعتی را دارد.

دکتر کارگر افزود: شهیدان سند افتخار جامعه و معجزه الهی هستند و دانشجویان امروز، ادامه دهنده راه شهدای انقلاب هستند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha